Skocz do zawartości

[pedały] i [buty] Chcę zwiększyć prędkość średnią!


yankes88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu robię sobie treningi po godzinkę, trzy razy w tygodniu żeby trochę formy nałapać... Jestem w stanie jeździć ze średnią na poziomie 27-28km/h. Chciałbym w końcu przekroczyć te 30km/h na średniej, ale nie wiem czy na zwykłych pedałach mi się uda. Chociaż nie wiem czy kupując spd i buty jestem w stanie się poprawić o te 2km/h?

 

No i jaki zestaw byście mi proponowali? Nie chcę jakiegoś taniego szajsu, ale też bez przesady... Coś między 600 a 900zł za cały zestaw... Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spdy dają troszkę "kopa".Dziwne , że jeśli operujesz sumami takimi jak napisałeś to sam nie znasz się na komponentach rowerowych.Chyba , że jestes amatorem chcącym zaszpanować , bo wg mnie 900 zł na pierwsze spd to duzy wydatek ; ale jak kto woli.

W tej cenie polecam pedały Shimano PD-M540 ( XT ) + buty SIDI Eagle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie prędkości zależy też od terenu i wykorzystania możliwości spd i swoich przez odpowiednią technikę,

ale te 7% raczej można zyskać lekko.

Cena "bez przesady", to 400zł za komplet, powyżej to sprzęt wysokiej klasy.

Buty najlepiej przymierzyć.

Wspomniane shimano jak najbardziej sprawdzone i niezawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli masz sporo kasy i nie patrzysz na to ile co kosztuje to propozycji w tej cenie jest pełno. Natomiast jeśli wolałbyś kupić coś taniej a resztę przeznaczyć na coś innego to polecam pedały tak jak już wspominali koledzy SPD Shimano PD-M540 bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, a buciki np. Shimano SH-M086 za komplet zmieścisz się w cenie 340zł. na alledrogo.

Pozdrawiam Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...