Skocz do zawartości

[Przemyślenia] Małe pytanie.


Rekomendowane odpowiedzi

O ile rowerek jest dopasowany i pasuje do terenu gdzie nim jeździ to w pełni popieram, ale wczoraj jadąc autobusem widziałem chłopaczka max. 12 lat, ~150cm na podobnym cacuszku:

 

28cn5ew.png

 

biedak miał problem z wejściem na siodło, a kierownice miał na wysokości sutków, szkoda, że nie mogłem podejść, bo chętnie bym się dowiedział kto mu taki prezent zrobił ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to nic nie sądzę. Jeśli będę miał w przyszłości dziecko które będzie chciało bawić się w dirt to sam mu kupię odpowiedni rower,kask,rękawiczki i ochraniacze. Wolę wiedzieć o tym co moje dziecko robi i co go interesuje. Nie popełnię tego błędu co pewien ojciec który kupił małemu makro śmiecia i miał pretensje do wszystkich,że jego syn nie żyje. Niech młodziki śmigają od najmłodszych lat,ale z głową i pod kontrolą rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to jest 120% BETON, jednak nie mogę powstrzymać się od pewnej dygresji :)

 

"Co myślicie sobie, kiedy mijacie np. dziecko (13-14) lat, na rowerze do Dual-u, FR itp. ?"

 

Otóż myślę sobie...

 

"... pewnie 2 tygodnie temu założył na forumrowerowe.org temat [rower]do 1200, FR/ lekkie DH"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzę na wiek.

Patrzę na to, co robi.

Patrzę, po co jeździ.

 

Najczęściej myślę "mały głupi szpaner, synalek dużego szmatławca, który ma za dużo kasy i małego ** więc wykazuje się prestiżem i kupuje pseudomodny rower, choć nie umie dobrać rozmiaru, ani zmienić dętki - ma od tego ludzi", gdy dzieciak robi zrywy zagrażając przechodniom i wyrywa dwunastki na przerzutkę xtr. analogicznie myślę, jak widzę każde szpanerskie ścierwo w dowolnie dorosłym wieku.

"rośnie nam nowe pokolenie bikerów, ludzi z pasją" myślę, jak widzę, że umie tyle, ile ja umiałem dopiero po długiej nauce.

 

Wojtas - masz u mnie dużą oranżadę z biedry i frytki, jakbyś kiedyś przejeżdżał przez mój rewir :P

Tor23 - Ty też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym myśle?aby bezpiecznie go minąć,i kiedy go ktoś uświadomi ,że może mieć problemy ze stawami.Ogólnie dobrze ,że dzieciaki się garna do sportu jaki kolwiek by on był(nawet gdy więcej siedzi na nim pod fontanną niż jeżdzi to i tak zdrowo pooddychać swieżym powietrzem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...