Skocz do zawartości

[sztyca] Szukam sztycy dłuższej niż 40 cm


Duke

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję Waszej pomocy. Szukam modelu sztycy, który byłby dłuższy od 400 mm, wiem o Rooxie, któego nie ma w Polsce srebrnego w 31.6 i thomsonie, ale to zaledwie 1 cm(czy jakieś sztyce mają znacznik niżej od innych. Być może jakiś producent oznacza sztycę dłuższą jako 400 mm.

To bardzo ważne, bo bolą mnie kolana, przez to, że nie prostuję nóg, a Zoom 400 mm jest za krótki.

 

BARDZO PROSZĘ nie pisać nic o ramie, szukam sztycy i w tym proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ nie pisać nic o ramie, szukam sztycy i w tym proszę o pomoc.

 

Czyli zdajesz sobie sprawę że masz za małą ramę? Taką sztycę musiałbyś sobie chyba sam wyprodukować :icon_wink: Taka długa sztyca byłaby niebezpieczna, rower wyglądałby komicznie, prawdopodobnie musiałbys także podnieść kierownicę, żeby widzieć drogę przed sobą.

 

Kolana nie muszą wcale boleć przez na niskie siodełko. Może masz za bardzo do tyłu wysunięte siodełko, może masz cos z kolanami. Przy pedałowaniu właśnie nie można trzeba prostować nóg:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem ją na szczęście wczoraj.

Nie, nie mam za małej ramy. Twoje rozumowanie jest błędne i nie opiera się na pełnych danych. Cytujesz fragment w którym prosze Cię o nie pisanie na ten temat. Koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...