speedy95 Napisano 22 Czerwca 2010 Napisano 22 Czerwca 2010 Witam. Mam pytanie. Może wiecie czy z Cukrzycą można trenować kolarstwo? Konkretnie chodzi czy ktoś z cukrzycą by przeszedł badania lekarza sportowego dopuszczające do zapisania się do klubu i trenowanie. Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam.
Sathgart Napisano 24 Czerwca 2010 Napisano 24 Czerwca 2010 Z medycznego punktu widzenia, żadna aktywność fizyczna nie jest zakazana dla cukrzyków (oczywiście rozsądna i monitorowana). Jednak nie wiem, jak wyglądają sprawy formalne w Polsce... Zadzwoń i się zapytaj
GdyniaBiker Napisano 27 Czerwca 2010 Napisano 27 Czerwca 2010 Możesz się powołać na przykład naszego wielkiego olimpijczyka, wioślarza z cukrzycą Możesz pójść z gotowym zaświadczeniem lekarza, że możesz trenować. Zależy też, jakiego typu to klub, bardziej ideowo sportowy, czy wyczynowy.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.