Skocz do zawartości

[rower] Cannondale F4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym opisać rower Cannondale F4 z sezonu 2008. Uważam, że jest to bardzo solidna konstrukcja, tylko osprzęt na początku odstawał od ramy. W ciągu 2 lat wymieniłem niektóre częśći np. przerzutki ze sram x-7 na x-0. Jednak w tym rowerze jest pewien duży minus. Mianowicie chodzi o amortyzator. Rower posiada amortyzator powietrzny HEADSHOK. Jest to największy szit na jakim jeździłem. Powietrze ulatuje po mniej więcej 100 km, i bardzo łatwo rozwalić uszczelkę, podczas jazdy z zablokowanym amortyzatorem. Generalnie rower bardzo polecam, lecz proponuję, szybko zmienić amortyzator. Pozdrawiam

maroxd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Widzę, że ktoś się bawi w archeologa ;)

Swoją drogą to dziwię się autorowi tematu, że headshock tak słabo pracuje. Do tej pory spotykałem się z samymi pozytywnymi opiniami, i to pod względem sztywności i kultury pracy amortyzatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilof mi się należy:)

 

spoko ,przecież cannond to firma warta uwagi i postów o każdej porze dnia i nocy:)zwłaszcza jak coś się dzieje z nią nie tak

 

przyznam że prawie miałem na widelcu zakup ramy flash ale jakoś coś nie ten ,

no kurde, nie mogę za cholerę przekonać sie do karbonu i padło na tytan jako materiał ramy :icon_mrgreen:

 

powracając do amora

 

czyli kolejne potwierdzenie mojej teorii że trwałość i bezawaryjność wszelakiego sprzęta to mit

 

jeśli coś ma się zepsuć to na pewno to się zepsuje

Edytowane przez sapek67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...