Skocz do zawartości

[Rama] Unibike Expert 19"


lukasz112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Mam 180 cm wzrostu i 83 cm dł. nogi. Zastanawiam się nad ramą UNIBIKE EXPERT 19" Link. Czy ta rama jest odpowiednia do mojego wzrostu? Czy możecie polecić mi coś równie odpowiedniego w tej cenie? Czy warta jest tej ceny? Jaki amortyzator (skok i model) polecacie do tego sprzętu?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co miał by przepłacać za Accenta który wcale nie jest lepszy , za to na pewno droższy.

Unibike 19" to właściwy rozmiar.

19" wcale nie jest do żadnej jazdy ekstremalnej , tylko do normalnej jazdy XC, 21" była by zdecydowanie za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie wiem po co miał by przepłacać za Accenta który wcale nie jest lepszy , za to na pewno droższy.

Unibike 19" to właściwy rozmiar.

 

Też szukam a zasugerowałem się opiniami forumowiczów. Rozumiem że oszczędzając stówką mam tą samą jakość(podobną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tej Link. Trochę drożej ale gratisy, chyba lepsza firma, rozmiar ten sam, a poza tym cena też nie jest zabójcza. Warte swojej ceny?

Firma wcale nie taka lepsza, powiedziałbym że porównywalna. Rama Unibike jest hydroformowana, Traction nie wiadomo. Ja bym nie wydziwiał tylko brał Unibike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za pomoc w doborze sterów. Ale teram nęka mnie inny problem. Doszedłem że rozmiar mojej sztycy to 27,2 (jeżeli się mylę to mnie poprawcie) ale nie wiem jaką średnicę zacisku wybrać, znów będę wdzięczny za linki. Nie mam suwmiarki. Ktoś się może orientuje jaka ma być średnica zacisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...