Skocz do zawartości

Leader Fox Team !!


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec zaczne od poczatku..

 

rama wazy ok 2kg. tak wiec o ile sie nie myle tyle samo co maxx rozni sie natomiast w okolicach glowki ramy < w Outlinie przy glowce srednica rur sie zwieksza > niestety nie mialem nigdy okazji obejzec starszego maxx'a z bliska wiec wiecej roznic nie znam ..

hamulce do deore LX hydrauliki M 585...

bomber ma 105mm skoku

a co do opony to jest dobrze zalozona :surprised:

 

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec zaczne od poczatku..

 

rama wazy ok 2kg. tak wiec o ile sie nie myle tyle samo co maxx rozni sie natomiast w okolicach glowki ramy < w Outlinie przy glowce srednica rur sie zwieksza > niestety nie mialem nigdy okazji obejzec starszego maxx'a z bliska wiec wiecej roznic nie znam ..

hamulce do deore LX hydrauliki M 585...

bomber ma 105mm skoku

a co do opony to jest dobrze zalozona :surprised:

 

pozdrawiam..

A wiec Matys co do opon to masz zle tył zalozony z tego co widze ja tez kupilem niedawno Schwalbe Racing Ralph i przod zakladasz jako opoone kierunkowa a tylna tak zeby "zbierała piach".

 

P.S.Juz chyba nie naleze do klubu...spojrzcie na nowa rame...mam Maxxa do sprzedania.....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys rowerek bardzo dobry złozyłeś, szczególnie podobają mi się koła i hamulce (centerlock).

Ramka widać że jest sporo zmieniona , tak jak mówisz przy główce ramy dodatkowe wzmocnienia , tylne widełki "ala" TREK

Ja w zasadzie sprzedałbym swoją ramę Maxx Pro , koła i hamulce V-brakee.

I kupiłbym ramkę w wadzę 1,6 kilo 17-18 cali za niedużą kwotę, koła tylko pod tarczę.

Dzisiaj znowu będę musiał remontować rower, dodam fotki po południu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz bardzo fajne plany selektor ale jak bedziesz chcial zmienic rame na wage ok. 1.6, to chyba juz nie leader fox'a :rolleyes:, no chyba ze <leader fox zero> ta ramka wazy cos w tej granicy.... co do hamulców i kół to nawet się nie zastanawiaj jak jezdzisz sporo w terenie, a szczególnie w górach:)

ja zmieniłem wczoraj pedały na SPD, kupiłem też buciki i jestem w SZOKU!! jaka to różnica :) jazda z zupełnie innej bajki (szkoda tylko, że zamiast jeździć muszę zaQwać) tak wiec powodzenia w planach modernizacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rama - Leader Fox Dragstar, 14", czerwona, aluminium 7005, rocznik 2004

Widelec - Amortyzator Suntour NS Duro, 130mm, 2005 olejowo-sprężynowy, po tuningu (wymieniony olej i przycięty lastomer, idealne tłumienie, jakiego nie ma w seryjnym Duro), (czarny)

Środek suportu - Truvativ

Korba - RPM, 32z (czarna)

Pedały - Wellgo, z wymiennymi pinami, (czerwone)

Napęd - Reborn Bloodline singlespeed+ Reborn Whiteline 16z, napinacz i pakiet z zębatką

Łańcuch - Nowy Sram PCII

Dźwignie hamulcowe p/t - Tektro Eclipse/Avid FR 5

Hamulce p/t - Tektro Quartz/Winzip MAX z tarcza 183mm

Piasty p/t - Shimano Alivio/Specialized NX

Obręcze p/t - Weinmann stożkowa/Sun Ditch Witch

Opony - Kenda Flame streetowe + zestaw na góry i błoto Kenda Nevegal + Kenda Blue Groove

Stery - Zintegrowane VP-A41AC

Mostek - Northshore Jump

Kierownica - Amoeba Borla 680mm, profilowana

Chwyty - Specialized, wygodne, (czerwone)

Siodło - Velo

Sztyca - Zoom alu (z wymienioną śrubą, nie odkręca się i nie gnie ;])

Inne - założone są 2 rockringi Sugino i RPM, także guma na tylnim trójkącie przeciw obijaniu łańcucha... ogólnie... CZERWONY KAPTUREK ;):D

198029314zy4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower mi śmiga aż miło, do wymiany idą pedały na całkowicie aluminiowe (nie SPD, bo nie mam kasy) Pozatym chyba mam skrzywiony hak przerzutki, ponieważ przy dobrze wyregulowanej przerzutce po wrzuceniu "1 biegu" łańcuch mi wpada między szprychy a koronkę jedynki. Oprócz tego dosyć mocno mam zarysowany prawy róg do opierania o ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Skądże, nie zapomnieliśmy ;)

U mnie na razie idą do wymiany hamulce na Avid SD7, opony na Continental Leader PRO, pancerze i linki hamulcowe i do przerzutek na Shimano XTR i dętki po raz kolejny na Maxxis Ultralight. Nie mam zbytnio pieniędzy ;)

 

Gdzie jest stara gwardia teamu - ciastkorz, katsumoto i inni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłasza się podporucznik Ciastkorz^^

Upgrejdy? Avid sd7, koła mavic xm317 +deore lx + dt. W tym już roku^^ jak kasa dopisze to mam chrapkę na napęd x7/lx/deore :) Dzisiaj Fox'em śmigałem w ciężkich warunkach :D Myślałem że mi go będzie szkoda a on sam się rwał do lasu i śniegu :D

 

Katsumoto ujeżdża KTM'a ale ma w planach reaktywacje ramki LFa :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już na lf'ie nie śmigam, ale ramka cały czas stoi w pokoju :)

 

A podsumowując rok 2007 - amor junior t, praktycznie cały napęd (korba truvativ ruktion, suport truvativ howitzer, przerzutka deore, kaseta altus i łańcuch sram pc48), opona tioga blue dragon i nawet licznik cat eye velo5 :D

 

aktualne zdjecie - http://www.pinkbike.com/photo/1667729/

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlitto, stara gwardia jak ją nazwałeś czuwa więc nie masz co się o to martwić :) Co prawda w teamie (przynajmniej na razie :ermm: ) jestem chyba tylko gościnnie. Bo rama wciąż zdobi pokój. Jak możesz to daj zdjęcie swojego leader fox-a ;) Chętnie pooglądam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A oto moja piękna maszyna:

 

Rama: LederFox Cocaine 16" Czarna (Kąt główki przy takim secie 63 stopnie)

Amor: Marzocchi 2005 66 VF 170mm

Hamulce: T- Avid BB5 203 P- Avid Juicy 3 203

Obrecz: Dartmoor Crusher (Rozstaw osi 1170mm)

Szprychy: Dt champion

Piasta: P - Reborn Fat Join T- sh*tmano Deore 525

Kaseta: sh*tmano

Lańcuh: Sram

Suport Truvativ Howitzer

Korba: Truvativ Howitzer 36 T (W najblizszym czasie bedzie 42T)

Sztyca: Czarna zamała o 2 mm, ale jest i się trzyma :D

Siodło: Trzyma sie na tasme izolacyjną ale jest :confused:

Mostek: Zoom

Kiera: NS Japaleno

Gripy: Prodigy

 

p2110018dm1.th.jpg

 

p2110019es6.th.jpg

 

p2110026ew9.th.jpg

 

 

A tu foty roweru z kwietnia 2007 :P

 

p2130119ab1.th.jpg

 

p2130121lq0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

To mój pierwszy post, ale od czegoś trzeba zacząć :)

Też śmigam na LF classicu przejechałem nim jakieś 7 tyś i jestem bardzo zadowolony. Wymieniłem tylko kasetę i korbę, dorzuciłem dziś pedałki 520 i zaliczyłem już podparcie ściany :)

Generalnie jestem zadowolony z LF i jego dobrej relacji ceny do jakości :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...