Skocz do zawartości

Leader Fox Team !!


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

ehh jak patrze na te foty to mi sie przypomina jak mój Foxik był jeszcze w takim stanie :D to były czasy :) Składanie roweru super sprawa, moze troche drożej wychodzi, ale wiesz co masz a do tego dochodzi ta przyjemność :twisted: i świadomość że to co masz pod soba w czasie jazdy istnieje tylko i wyłącznie dzięki Tobie, i Twojej twórczości :030:

 

pozdrawiam i wytrwałości życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składanie roweru super sprawa, moze troche drożej wychodzi, ale wiesz co masz a do tego dochodzi ta przyjemność :twisted: i świadomość że to co masz pod soba w czasie jazdy istnieje tylko i wyłącznie dzięki Tobie, i Twojej twórczości :030:

 

 

Święte słowa ,ja niestety nie mam kasy zeby od ręki wyłożyć ponad 1000 na nowy rowerek ,wiecpozostaje mi składanie. Super rozrywka ,jeśli miałbym pieniądze to składałbym cały czas... :) ciągle nowe części ,z resztą patrząc po forumowiczach ,praktycznie każdy ingerował w swój bike ,nikt nie ma fabrycznego w całości. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jeszcze lepszy agent byłem bo mając mało kasy, kupiłem rame i amora. Całą resztę planowałem przełożyć z mojej dotychczasowej kozy ( Author Profile SX ) I po cześci się to udalo. Całe koła, napęd, korba i tylna przerzutka jest od authora. A cała reszta już nie

 

dziś ubrałem foxa w nowego kapcia z przodu :) Padło na Continental Survival Pro, 2.3, zwijana. Na obecne warunki jest jok smile.gif cena:55zł

 

pc2900213gs.th.jpg

pc2900202wy.th.jpg

 

Oponka przetestowana oczywiście :D Na lodzie i zmarzniętym błocie pośniegowym trzyma całkiem nieźle zarówno podczas hamowania, jak i w agresywnie pokonywanych zakrętach. Czuję różnice w porównaniu z dotychczasowym semi slickiem

 

pc2900242ba.th.jpg

pc2900263kg.th.jpg

 

pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sponsora który będzie mi dostarczał co miesiąc części do składania bike'a w celu przetestowania :) - zamieść takie ogłoszenie, może ktoś się zgłosi :wink:

Ja na razie wydałem na bike'a 600 zł a jeszcze około 850 musze wydać żeby wyglądał tak jak chce(LF Maxx Pro, XCP 75 LO, Avid SD5, korba Truvativ, łancuch i kaseta STX). Mam nadzieje że do następnego sezonu poskładam mojego upatrzonego bike'a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiedziałem że KTM niechętnie sprzedaje same ramy więc będzie krucho ze zmianą bike'a :) Zrezygnowałem z tworzenia typowego enduraka, nie mam kasy na dobrego fulla. Chce zrobić dobry lekki rower do XC. Świta mi w głowie zakup samej ramy KTM Race Line (ciężko będzie ją załatwić, panowie z bikershop'u mają jedną samą ramę KTMa Team Machine za 3100zł) Race Line mi pasuje bo jest potrójnie cieniawana. Do ramy dorzucić większość części ze starego bike'a poza kołami i hamulcami, nie można wkręcić piwotów do ramy. Mam nadzieje dostać tę ramę w przystępnej cenie i do tego kupić trochę dobrych części. Dodam że niestety nowości ze stajni KTMa nie dochodzą do Polski, u nas nie można kupić ich ram z carbonu wystarczy wejść na www.ktm-bikes.at ;) a mogli by, ciekaw jestem ile kosztują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...