Skocz do zawartości

[wyprawa, pytanie] Szczecin - Międzyzdroje


tomsson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. Razem ze znajomymi planujemy pojechać w okresie Lipiec-Sierpień rowerami do Międzyzdroi. Otóż chciałbym się upewnić czy nie możemy poruszać się po drodze ekspresowej S3?

 

trasali.th.jpg

 

Tutaj umieszczam planowaną trasę, ominąłem tutaj ekspresówkę S3. Dalej do Międzyzdroi trasa jest mi znana więc jej nie umieściłem. Jak myślicie czy dobrze ją zaplanowałem?

 

Całkowita długość spod domu wynosi 102 km.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do Międzyzdrojów" :)

Nawet gdyby dało się jechać ekspresówką, to uwierz, że nie chciałbyś :)

Im bardziej ma być przyjemnie, tym mniej uczęszczane weź drogi..

Wygląda rozsądnie, a precyzyjne informacje to chyba najszybciej uzyskasz na forum regionalnym.

Wycieczka jednodniowa?

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wycieczka będzie wyglądać tak:

- 1 dzień jazdy

- kilka dni odpoczynku pod namiotami

- i powrót

 

Namioty, ubrania zabierze ktoś kto pojedzie autem.

 

Myślisz, że może się udać?

 

Jest na tym forum jakiś dział, jak się przygotować, co jeść itp?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kondycję masz w miarę, nie musicie targać ze sobą ubrań, namiotu itp. to nie może się nie udać :)

Jeśli chodzi o jedzenie to podczas jazdy najlepiej zaopatrzyć się w batony energetyczne, zbożowe, żele itp. to co zwiera dużo węglowodanów. Na obiad najlepiej jakiś makaron z sosem. Pisali w MR, że tłuszcze się za bardzo nie spalają podczas tego typu wysiłku, chyba, że jest mało intensywny.

100 km powinno łatwo Wam pójść jak na jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 km spokojne spacerkiem. Tylko na początek zakupić porządną mapę i dobrze zaplanować trasę coby dużo zobaczyć i nie jechać uczęszczanymi drogami. Na 100 km powinny wystarczyć jakieś batoniki, moga być banany czy jakieś owoce suszone (power na szybko i krótko), do tego buła z kabanosem czy coś w tym stylu (power długodystansowy) i powinno byc git. Poza tym raczej nie będziecie jechać przez jakieś odludzia i w prowiant można się zaopatrzyć na trasie. Jakby się wam nudziło to polecam pozwiedzać wolin na roweruch. Fajny też jest uznam ale to z miedzyzdrojów za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...