Skocz do zawartości

[Rower] Scott REflex 60


Poczwar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Rower kupiony pod koniec 2007 roku. Na początku był takim zwykłym,szarym rowerkiem do zwykłej(czyt.spokojnej)jazdy...ale wraz z upływem czasu staram się zmieniać go tak aby wyróżniał się w tłumie i oczywiście by dawał mi jeszcze więcej radości z jazdy :D . Nie rzadko zdarza się,że siodełko jest opuszczane na sam dół i robię to na co mam ochotę...dlatego waga nie gra tak wielkiej roli ale oczywiście mam ją na uwadze aby nie zrobić z bike'a jakiegoś kloca.

 

rama------> Scott Reflex 60

Widelec---> Rock Shock Dart 3

stery-----> Ritchey

Pedały----> Dartmoor UpTown

Hamulce---> Shimano SLX m665

szprychy---> DT Champion

Piasta przód-> Novatec D711 SB

Piasta tył---> Novatec D712 SB

Opony----> Continental Race King 2.2

Obręcze--> Dartmoor Trixie

 

*Reszta jest jak na razie oryginalna

 

W planach:

przerzutka przód---> Shimano SLX

przerzutka tył-----> Shimano SLX Shadow

łańcuch----> Shimano

kaseta---> Shimano Deore (9-rzędowa)

korba---> Shimano Deore

manetki--> Shimano SLX

mostek--->?

kierownica->?

 

Zdjęcia

 

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie jak sam mialem Scotta model Aspen i tez ewoluowal w strone enduro, choc wtedy to nikt nie mowil na to enduro :) Tzn mala rama bo 17", krotki mostek 40mm i gieta kiera 720mm... miodzio :)

 

A co do twojego roweru to:

 

W wiekszym przyplywie gotowki amora zmienilbym na Rebe, moze byc uzywana w cenie w dobrym stanie 600-700zl. Co do napedu to jak ci sie ten zuzyje to owszem, najlepsza propozycja bedzie korba deore, bo juz jest w standardzie zintegrowanym, kaseta tez deorka, manetki i przerzutki bralbym slx, ale jak znajdziesz przerzutki deore i beda sporo tansze to bralbym deorki, bo to w sumie tez to samo co slx. Mostek mozna zmienic ale to juz sam musisz wiedziec co ci pasuje, ja dla siebie dalbym np jakis 80mm i z lekkim wzniosem 3-4stopnie albo 0. Kiere dalbym chociazby da bomba tribal bar jesli na wadze ci nie zalezy. Ogolnie dalbym ja z wiekszym gieciem, bardziej DH, niz np. risery ritcheya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...