Skocz do zawartości

[opony]tani semislick 26"


Krawcowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje opony semislick, w ostateczności slicka. Zależy mi głownie na porównaniu CENA/jakość. Czy istnieją opony w przedziale 50zl za komplet? Ze slicków wydaje mi się, całkiem porządną oponą Kenda Kwest, za ok 50zl komplet. A czy semislicki takie istnieją?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak wygląda typowy semi-slick? bo chyba nigdy nie widziałeś opony Schwalbe Black Jack skoro chcesz go wybrać jako oponę typu semi-slick

 

No nigdy nie widziałem. Ktoś polecił tę oponę na forum , ktoś następny również zobaczyłem, że jest tania i bieżnik nie klocowaty, więc stwierdziłem, że może ona. Jeśli masz jakieś propozycje, bardzo chętnie bym wysłuchał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem na tych oponach około 4kkm i jeszcze wyglądają dość dobrze, złapałem chyba jednego kapcia. Na asfalcie w sumie toczą się jak slicki, w terenie też jakoś dają radę mimo, że moje są wąskie (40mm szerkości). Przy mniejszych prędkościach i na bardziej ubitym jest OK, bo przy szybszej jeździe troche strach na zakrętach :) Myślę, że jak za tą cenę to fajne oponki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...