Skocz do zawartości

[szprychy] do xc


almaster

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Postanowiłem kupić obręcze mavic xm 317 disc i przełożyć moje piasty z tamtego roku "novatec", oraz czerwone nyple dartmoota. W związku z tym pozostaje mi kwestia szprych-jakie kupić?. Rzadko biorę udział w maratonach, jeżdżę po prostu często ze znajomymi, głównie asfalt, czasem teren. Chciałbym wziąć czarne szprychy, ale nie mam pojęcia jakiej firmy i jaki model. Nie chcę jakiś bardzo drogich, ale dobrych za rozsądną cenę. Myślałem nad jakimiś dt, no ale nie wiem jaki model. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby 100zł nie przekroczyć. Akurat 64 szprychy na 2 koła, to te co podałeś nie przekroczą, więc spoko. Dzięki!.

 

Kup sobie DT Competition, bo DT Champion to już przegięcie. Warto "ciut" dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160zł za szprychy?. W swoim rowerze miałem szprychy "no name", jedna za równą złotówkę, więc championy powinny być lepsze. Poza tym nawet na tych no name jeździłem rok i nic się nie wydarzyło. Jeżdżę głównie po asfalcie, ważę 85 kg, ale nie szaleje, w ogóle też nie skacze. Więc myślę że wydawanie 160zł na szprychy w moim wypadku nie jest rozsądne. Poza tym dochodzą obręcze -250zł z wysyłką za obie+zaplatanie w serwisie około 50zł. Max 100zł za szprychy, już i tak z tą stówką przekroczę swój budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że wspomniane jest XC, lepiej by było wziąć coś lżejszego niż Championy. Naturalnie miałem na myśli srebrne, wychodzi zdecydowanie taniej, wiadomo, że czarne to większy wydatek. Moim zdaniem warto, ale czasami nie można mieć wszystkiego :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że wspomniane jest XC, lepiej by było wziąć coś lżejszego niż Championy. Naturalnie miałem na myśli srebrne, wychodzi zdecydowanie taniej, wiadomo, że czarne to większy wydatek. Moim zdaniem warto, ale czasami nie można mieć wszystkiego :icon_mrgreen:

No tak. Pomyślę nad dt competition. Może uda mi się uzbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...