Skocz do zawartości

[GPS] przebyta trasa


aanchor

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę odświeżę temat, ponieważ mam spory problem ze SportyPal-em. Ściągnąłem odpowiednią (Windows Mobile)wersję, przerzuciłem pliki na telefon (HTC Touch Pro) i po otworzeniu folderu okazało się, że telefon może otworzyć tylko jeden plik, o nazwie "setup", tylko że otwiera go Opera Mobile i nic się nie dzieje.

a skonfigurowałeś go?? masz konto na sportypal??

przy pierwszej rejestracji trzeba podać trochę danych i później będzie gitt, miałem też na tym telefonie i było OK, niestety bateria jest za słaba w tych telefonach do dłużysz tras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

szukam urządzenia do rejestrowania mojej trasy, ale z możliwościami późniejszej analizy na PC. najlepiej jak by to było tanie rozwiązanie. nie potrzebuję nawigacji. chce tylko wozić coś ze sobą co później podłącze pod kompa i bedę widział całą trasę, czas, prędkość itp.

 

 

Koledze Aanchor nie chodziło o program do telefonu tylko o urządzenie ;) .Holux GPS Sport 245 jest idealnzm urzadzeniem ktore spelnia wszystkie wymagania i oczekiwania kolegi Aanchor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze Aanchor nie chodziło o program do telefonu tylko o urządzenie B) .Holux GPS Sport 245 jest idealnzm urzadzeniem ktore spelnia wszystkie wymagania i oczekiwania kolegi Aanchor.

 

 

ano tak, czyli odnieśliśmy się do dwóch różnych wypowiedzi, czyli masz rację :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadając zamontowane urządzenie Holux GPSport GR-245 GPS po przyjeździe z trasy mogę wczytać jej przebieg do Google Earth i zobaczę to na mapie?

Jeszcze jedna kwestia - posiadając Sony Ericsson'a K530i muszę dokupić moduł GPS np. ten z Pentagrama z wcześniejszych linków, zainstalować na telefonie program i też zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...