Skocz do zawartości

[szprychy] 32 lub 36


trekkOSW

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko mam takiej tresci

wymieniam caly naped w tym wolnobieg 7 na kasete 9

licze sie z tym ze do wymiany jest cala piasta tylnia. dotychczasowa piasta byla na 36 H no i co za tym idzie obrecz rowniez.

wpadla mi teraz w rece piasta na 32 H. i co teraz ,czy lepiej kupic piaste na 36 h czy kupic nowa obrecz na 32H????

czym sie roznia kola z 32 H od 36H poza oczywiscie iloscia szprych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc :

wpadla mi teraz w rece piasta na 32 H. i co teraz ,czy lepiej kupic piaste na 36 h czy kupic nowa obrecz na 32H????

czym sie roznia kola z 32 H od 36H poza oczywiscie iloscia szprych

rozumiem że już posiadasz piaste na 32. Jesli tak to nie ma sensu jej zmieniać, poszukaj obręczy na 32 i zapleć koło.

Będzie ok.

Koła na piastach 32 sa trochę mniej sztywne i teoretycznie mniej wytrzymałe za to kapke lżejsze. Z tego co widzę masz trekkinga jesli nie planujesz wypraw po kilka tysięcy kilometrów to powinny starczyć.

Jak padła mi piasta to na wyjazd z sakwami wziąłem koło od trenażera, za 150 złotych. Koło generalnie najtańszy chłam ale spisało się nad wyraz dobrze.

Także jesli jeszcze nie kupiłeś piasty a chcesz jeździć sporo z sakwami bierz 36(zaplot 4x)większa pewność. Jak masz 32 tez nic strasznego się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...