Skocz do zawartości

[koło] Do tyłu pod kasete 8, niezadrogie


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję koło do tyłu pod kasetę 8 do mojego starego roweru 9letniego, który mi jeszcze posłuży 1 rok, jeździć będe sporo. Ważę 60 kg i ma mi służyć głównie do jazdy po lesie. Za 80-120 zł dostanę coś fajnego? Interesują mnie też koło używane. Każda kaseta 8 będzie do niego pasować? Przeglądałem koła na Allegro i większość ma zamykanie na zatrzaski - widły roweru muszą mieć jakieś kryteria żeby ten zatrzask pasował, żeby się nie okazało że koło mi wylatuje albo odwrotnie nie będzie chciało się zatrzasnąć tej dźwigni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to jedna kwestię już mi wyjaśniłeś, ja się nie znam i dlatego pytałem :icon_wink:

 

 

No i jeszcze proszę Was o pomoc w wyborze koła

 

A może złożyć koło? Może taniej by było? Gdzieś w internecie zamówię (ma ktoś może jakieś namiary) bo sklepami w moim mieście to zachwycony nie jestem. Albo może znacie jakieś dobre sklepy rowerowe które polecacie obojętnie gdzie i wtedy wyślą mi pocztą No ale nie wiem jak by to sie opłacało? Które by było lepsze - fabryczne czy składane? Interesuje mnie cena najlepiej do 120 zł, dało by się za tyle zrobić lepsze koło niż fabryczne? Może być troszke drożej, do 130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...