Skocz do zawartości

[opony] Schwalbe Table Top czy co?


panish

Rekomendowane odpowiedzi

Oddałem dziś swojego ukochanego Gianta Yukona do serwisu celem przygotowania go do sezonu 2010, w tym wymianę opon. Jeżdżę głównie po mieście, chociaż nierzadko zdarza mi się pośmigać po lesie. Tak więc szukam ogumienia w miarę uniwersalnego - na asfalt, ziemię, odrobinkę żwiru, piachu... A najlepiej żeby i po wodzie jeździły. :D

 

Przemiły pan sprzedawca polecił Schwalbe Table Top, które mają oczywiście na stanie. Opony na dirt/street... No ok. Znalazłem jakąś recenzję (link), jednak szczerze mówiąc dużo informacji w niej nie ma.

 

Tak więc moje pytanie - brać te opony czy ściągać coś innego? Temat pilny, tak więc będę bardzo wdzięczny za (w miarę szybką) pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Z wyglądu bieżnik nie jest przeznaczony na jakis hardkorowy teren, ale tak jak piszesz na żwir, asfalt, ogólnie lżejszy teren powinna się dobrze sprawować, ale nie mam ich, może niech wypowie się jakiś (nie)szczęśliwy posiadacz :D

 

Z jazdą po wodzie może być kłopot, takie sprawy to do Jezusa trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj czy ma Schwalbe Smart Sam 2,1 lub 2,2 ... ta oponka jest bardzo uniwersalna... ;)

Table Top jest oponą do ostrzejszej jazdy. Jeśli sprzedawca doradził Ci ją na asfalt i szutry to chce się jej pozbyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedawca doradził Ci ją na asfalt i szutry to chce się jej pozbyć :)

No tego się właśnie boję. Czyli co, Table Top lepiej ogólnie sobie darować i nawet jak nie będzie Smart Sam to zamówić coś przez internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...