Skocz do zawartości
  • 0

Regulacja roweru


Gość Jasamek

Pytanie

Gość Jasamek

Witam i z góry dziękuję, jeżeli ktoś pomoże i odpowie.

 

Jestem zdecydowany na kupno roweru na allegro. Mój problem polega na tym, że na jednej aukcji sprzedawca twierdzi, że rower jest niewyregulowany, że nigdy nie opuszczał kartonu, w którym przyszedł od producenta. Na drugiej aukcji (droższej o 50zł) sprzedawca twierdzi, że rower był z kartonu wyjmowany i regulowany, ale zastrzegł, że coś się może zepsuć w transporcie. W związku z tym mam 2 pytanie:

 

Na ile ta regulacja jest procesem skomplikowanym, czy w salonie zrobią mi to za 50zł, jednym słowem czy warto kupować rower droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Według mnie rower trzeba wyregulować pod użytkownika. Jeśli sprzedawca nawet Cię nie widział, to pytanie jest co takiego regulował i po co? Zatrzeżenie, że coś może się zepsuć podczas transportu jest jeszcze bardziej podejrzane. Producent wiedział jak zapakować, więc po co było to ruszać?

Ja bym wybrał rower z kartonu a o regulację poprosił kogoś kto potrafi i wyreguluje rower dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rower trzeba wyregulować pod użytkownika. Jeśli sprzedawca nawet Cię nie widział, to pytanie jest co takiego regulował i po co?

 

Na przykład przerzutki i hamulce? Pod użytkownika to trzeba siodło ustawić, ale raczej nie w sklepie, tylko metodą prób i błędów po kilku jazdach.

 

Bierz niewyregulowany, nie jest to raczej wielka robota ustawić przerzutki i hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...