Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

te kaski z diodami z tyłu to takie brzydkie są ;P

Nie wiem dlaczego, ale były też inne kaski których nie ma w gazetce, tz. jeden model (biały) firmowane jako crivit ale z nazwą "kask profesjonalny".

Bardzo piękny kask (tylne otwory i kolorystyka wzorowane na wysokich modelach Met czy Bell) za 79 zł.

 

Zdziwiłem się że nie było lampek (1 dioda 3 W ??) Nie pytałem ale mam wrażenie że ich w ogóle nie było. (Gdańsk - Brzeźno).

 

Zdziwiłem się także z powodu licznika który to jest bezprzewodowy :) a w gazetce tego nie napisali a nawet na opakowaniu i w instrukcji tego nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja.. zapomniałem o tym rzucie, i przypadkiem wszedłem do Lidla po zakupy. A wyszedłem z tą dużą pompką. Przyjemnie wykonana, korpus metalowy, wydaje się solidna. Jedyne zastrzeżenie do tego plastikowego zaworu, przy zapinaniu widzę szanse na to że się złamie.

 

O najważniejszym zapomniałem, szybko i skutecznie pompuje koła. Nie trzeba sie namachać bóg wie ile, i ciśnieniomierz pokazuje prawidłowe wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten za 79zł to jest z poprzedniej gazetki - sam taki kupowałem ale niestety w 2 Lidlach koło mnie mało było tych rzeczy z poprzedniej oferty.

 

 

z poprzedniej ? hm, nie widziałem nawet na :fanLidla" :D

 

http://fanlidla.pl/gazetka

 

Czy ten Crivit (za 79 zł) to też Cratoni ?

Na pewno starszy model bo teraz na ich stronie takiego nie ma, ale czy w ogóle to jest ich wyrób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dzisiaj w Lidlu licznik i mój też nie wiem dlaczego nie wybudza się po ruszeniu a dodam że rozpędziłem się dosyć sporo może trzeba jakoś w opcjach zmienić, ogólnie licznik fajny tylko mogła by być bardziej stabilniejsza ,,stacja dokująca'' :D chciałem kupić też kask ale nie było, ale jutro podejdę i się zapytam obsługi bo nawet nie znalazłem żadnej wywieszki z ceną tego kasku więc może były jeszcze nie wystawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze kupilem i to dosyc sporo moge napisac co sadze o danych produktach:

Kurtka- bardzo dobrze zrobiona jak na cene, fajne kieszonki, dobrze lezy, najlepsze bylo to, ze rekawy w rozmiarze L byly dluzsze od XL, dlatego wzialem L-ke bo lepiej lezala

Bluza- jedyna XL jaka byla i akurat ja wzialem(szara), bardzo wygodne, guma na dole dobrze trzyma, kieszonki tez dobrze wykonane

Rogi i uchwyty- strzal w dziesiatke, wczoraj mialem zamawiac na allegro rogi,a dzisiaj kupilem zestaw, ktory o niebo lepiej sie prezentuje i daje lepszy komfort, zero problemu z mocowaniem, moge dodac ze podobne chwyty na allegro z krotkimi rogami rowniez z tego samego tworzywa kosztuja 80zlt, wiec mysle ze warto bylo

Spodnie dlugie(te nieodpinane) -wkladka gorsza od tych krotkich, ktore posiadam(Go-sport), gorzej sie w niej chodzilo, jest ciensza i bardziej sie gnie, jednak na siedzonku juz wszystko jest ok i oplacalo sie wrocic do sklepu :icon_wink:

Swiatelka- wszystko pieknie tylko jest jeden problem, jesli ktos zamierza mocowac blisko srodka kierownicy, radze od razu dokupic dluzsza srube, u mnie byla za krotka i musze jutro dopasowac dluzsza zeby zamocowac lampke z przodu porzadnie, ktora bardzo dobrze swieci, cena za komplet moim zdaniem bardzo dobra, tyl swieci tylko na stale ale za to dosyc intensywnie.

Skarpetki- dobrze obszyte, wygodne, niby 10zlt a warto bylo, bo na rower nadadza sie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechałem po pracy do Lidla z zamiarem zakupu pompki stacjonarnej. Ale po bliższym ogladnięciu zrezygnowałem , wydaje się dosyć tandetnie wykonana. Chociaż za 25 zł może warto... Kupiłem natomiast małą pompkę , ta wygląda dość solidnie i całkiem fajnie pompuje się nią. Dołączony elastyczny przewód pasuje do dużych i małych zaworów , wystarczy odkręcić nakrętkę i odwrócić gumkę oraz taki mały plastikowy element wewnątrz. Po kaskach nawet smród nie pozostał :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bilbo111 dokładnie z tej akcji z ostatniego tygodnia kwietnia - były dwa kolory, ten biały i drugi jakiś ciemny - nie pamiętam, szkoda tylko, że i one nie miały lampki z tyłu.

 

Czy to jest Cratoni to nie wiem ale takie chodziły słuchy na forum. Sprawdź sobie wątki od 25.04 - 30.04 tam się toczyła dyskusja w tym temacie.

 

 

EDIT: Jakbys wszedl w zakładkę opinie na tej stronie, którą linkowałeś to byś zobaczył ten kask ;p

 

TUTAJ JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w lidlu o 09:30. Wybor byl jeszcze pelen, choc oblezenie trwalo. Ogladalem spdnie zip i kurtke. Mialem watpliwosci co do rozmiarow wiec nic nie kupilem. O 20:30 bylem ponownie, towar bardzio przebrany. Nadal mialem watpliwosci co do rozmiarow spodni a przymiarka odpadala, wiec zaniechalem. Kupilem kurtke - czy slusznie okaze sie za jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również sporo kupiłem:

 

1. "Bluza" z długim rękawem - uważam za dobry zakup

2. Koszulki hmmm kupiłem jedną ale nie tą co chciałem byłem ok 11.00 i w dwóch sklepach było już mocno poprzebierane

3. Kurtki 2 ( damska i męska ) - za te pieniądze uważam, że ok

4. Kask - biały dla dziewczyny: mnie osobiście się podobał i kupiliśmy go, fajna lampka w kasku

5. Były też takie wiatrówki cienkie kupiłem dla picu, po złożeniu ciut większe niż hehe kostka masła. Może się przyda.

 

Fajne były komplety damskie jednak funduszy już brakło :(

 

Gacie nie bardzo mi się podobały i te rozmiary jakieś dziwne :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...