Skocz do zawartości

[kobiety] Na rowerkach ;) - Foty


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu ja nigdy nie spotkałem super fajnej laski, która na pytanie co robisz w wolnym czasie odpowie Ci, że śmiga na góralu... Życie jest okrutne... Wszystkie tylko ciuchy i kosmetyki w głowach :)

 

qrde popieram Cie kolego, ja też bym tak chciał, moja to patrzy tylko na moj rower, sama nie jezdzi, ale co tam :grin:

ma za to inne ciekawe plusy choć śmiganie na dwóch kółkach ze mną by było very najs, może niedługo rozprzestrzenie cykolozę w bardziej drastyczny sposób :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w swoim jakże któdkim życiu natrafiłem na dwie laski lubiace rowery :D Jedna poznałem w szkole na korytarzu jak ogladała katalog rowerowy, zagadałęm i coś zaskrzyło :D Potem sie wypaliło iskrzenie :roll: ALe znajomość utryzmujemy do dziś i czasem jeszcze sobie śmigamy na roweruch. A obezna moją Ukohcną poznałem przez fotografie ale pewnego pieknego dnia wyszło z rozmowy zę ona tez lubi śmigac na rowerku. Obecnie jesteśmy ponad pół roku ze sobą i ciagle śmigamy na roweruch :grin: W tej chwili Magda dostała nieodparta pokuse na nowy rower i ciagle mi otym gada (muzyka dla moich uszu) :grin:

Panowie trzeba poszukać i troche szczęścia mieć a traficie na bikerki swojego życia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To sa w wiekszości panie o których myslą kolarze pokonując górskie podjazdy.Jak już nie maja siły przedstawiają im sie przed oczami piękne kobiety które dadzą im buzi na mecie i od razu dostają powera w nogach :grin:

 

Więc jak by nie patrzeć z kolarstwem mają dużo wspólnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...