Skocz do zawartości

[Korba] Truvativ Stylo 3.3 OCT


Tankian

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie Stylo 3.3 OCT używał ktoś ? jakieś opinie na jej temat?

 

Cytat:

"Open Core Technology. Ramię korby jest formowane z pojedynczej warstwy aluminium AL-7050-TV o najwyższej jakości. AL-7050-TV jest 75% wytrzymalsze niż tradycyjnie używane aluminium 6061. W rezultacie korby OCT są sztywniejsze, trwalsze i dużo lżejsze niż tradycyjnie kute korby. Proces jest własnością Truvativa i przez ostatni rok w jego własnej fabryce został doprowadzany do perfekcji."

 

 

korba wazy 820g na ebayu mozna ja wyrwac za 200$ wiec z wysylka powininem się zamknąć w 600zł ale... no własnie jak ze sztywnością, zywotnością zębatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te korbe truvativa. koronki po 1 sezonie do wymiany (wyglądały jak kły :), drugi komplet 32 i 44 tez padł. mam korbe SLX, po zeszłym sezonie nie ma śladu zużycia. Marketing który napisałeś jest porażający (o tej korbie).

 

stylo ma za to rewelacyjny wygląd i prezentuje się bombowo

 

sztywność. nie widzę różnicy truvativ=slx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te korbe truvativa. koronki po 1 sezonie do wymiany (wyglądały jak kły ;), drugi komplet 32 i 44 tez padł. mam korbe SLX, po zeszłym sezonie nie ma śladu zużycia. Marketing który napisałeś jest porażający (o tej korbie).

 

stylo ma za to rewelacyjny wygląd i prezentuje się bombowo

 

sztywność. nie widzę różnicy truvativ=slx.

 

No i widzisz Koxie. Najlepsza będzie XT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Koxie. Najlepsza będzie XT.

 

 

zwłaszcza cena będzie najlepsza

czy kupisz stylo, czy slx, czy xt będziesz podobnie zadowolony.

 

ale wydaje mi się że koronki w shimano są twardsze. myślę, że to jest subiektywna ocena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...