Skocz do zawartości

[rama] full o skoku 90-110mm


netta1987

Rekomendowane odpowiedzi

witam. chciał bym się was poradzić co do zakupu ramy o skoku od 90 do 110mm czyli do maratonów mam do wydania około 3500zł w grę wchodzą używki ale one tylko ze wskazaniem miejsca dostępności w rozmiarach dla 187cm czyli 19-20 cali myślałem nad giantem lecz ciężko dostać go w L przynajmniej w Polsce a na całego mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item882897327_mega_okazja_nowa_rama_giant_anthem_2.html

 

Tu masz za 3000 zł nówkę z RP2, ale Mka. Ale zagadaj do nich, bo często wystawiają Anthemy więc może i by Lke ci sprowadzili.

 

Dalej . . . Scalpel, Epic, Blur ? Dróg jest wiele.

 

Przede wszystkim szukaj na angolskim i hamerskim ebay'u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zakładasz Rebe to osobiście radziłbym 100 mm, będzie bardziej komfortowo. 80 mm ma dużą progresję i szybko "twardnieje".

 

Posiadam Gianta Maestro i jestem zachwycony, w porównaniu do 1-zawiasa którego miałem wcześniej(Merida), pod względem bujania i wykorzystywania skoku...przepaść na korzyść maestro. Jeżeli możesz dostać ramę za ~~2500 zł w dobrym stanie, na dodatek L-ke(bo taka będzie pasowała do twojego wzrostu) to nie ma się co zastanawiać, będziesz zadowolony.

 

Osobiście posiadam Gianta trance, ale mogłem się przejechać na Anthemie, rower był bardzo zrywny, lekki, można było całkowicie zablokować zawieszenie robiąc HT, czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...