Skocz do zawartości

Extreme Kelly's Bicycles Team


maverick_89

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze zacznij uwazac na lekcjach jezyka polskiego.

po drugie to nie jest rower do skakania.

po trzecie za taka kase to tylko duro dostaniesz, ale on zmieni geometie roiweru i jeszcze latwiej bedzie o urwanie glowki ramy.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pragnę zakupic magnusa '05r. bo na '06r. nie mam kasy :) Co sadzicie o tym rowerze, jakies uwagi et cetera :)

 

P.S. Niedlugo do was dolacze :D

 

A moze, by tak banner zrobic, zeby umiescic w podpisie, ze jestemy z klubu kelly'sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oczywiście po zakupie Kelly'sa szukałem wszyskie newsy na jego temat i tak tu trafiłem. Przyłączamy się oczywiście z kolegą. Magnus i Magic to nasze rowerki. Bardzo ciekawe informacje na forum.

Szukamy ciekawych tras w woj. lubuskim ponieważ jeździmy dość czesto a oklice Gorzowa skąd jesteśmy nie mają dla nas tajemnic.

W najbliższym czasie chcemy odwiedzić Borne Sulinowo i okolice.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem sie szczesliwym posiadaczem kelly'sa magic z rocznika 05. Ciezkie ma zycie. Pierwszy dzien uwalilem go calego w glinie :), a dzisiaj wracalem ze szkoly w ulewie. Wiec tu pytanie jak czesto konserwujecie naped, bo wydaje mi sie glupia sprawa zeby to robic po kazdej takiej przejazdze w deszczu.

A i jeszcze jedna sprawa czy mial ktos moze juz wczesniej problemy z manetkami deore? jestem posiadaczem takowych w magicu i nie dziala wskaznik biegu tylnej przerzutki... A co do przedniej zdaje mi sie ze dziala odwrotnie. Tj przy najmniejszej zebatce jest przesuniety najbardziej w prawa strone. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak!!!! Magnus ma 14 dni i po 350 km tylna deore została w lesie. Ułamała się na uchwycie przy ramie delej zaplątała się w sszprychy i stop. Jutro odwiedziny w serwisie i zobaczymy!!!! Liczę na wyrozumiałość sprzedawcy a jednocześnie wiem,że pewnie nic nie da się w tym przypadku zrobić i pozostaje wymiana lub naprawa wa własny koszt. Na Alivio zrobiłem ponad 10 tyś i nic. Wymieniałem tylko piastę korbę i 2 razy oponki. Wsiadłem z kolesiem na XC Kelly's on ma 500km przebiegu i łańcuch zerwany na trasie, moje przerzutki zakręcone w szprychy????? Nic pozostaje szybka naprawa i dalej w lasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:) Niestety nie mam sie czym chwalić bo mój MAGNUSIK nadal w serwisie. Ciakawe ile to potrwa?? pewnie ze 2tyg. bo amorek pojechał do producenta a przerzutka będzie do wymiany. Zna może ktoś ceny katalogowe tylnej Deore i Xt jakie są różnice? Na Allegro Deorka jest już za 70 pln. a słuchy mnie dochodzą że katalog koło 200pln. Mogą być takie rozbieżności??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Ja również posiadam Kellysa - Salamander 04' Jak na razie oceniam go b. dobrze - jedyne problemy to strzelanie w supporcie (szybko załatwione) i przednia przerzutka (na szczęście wkrótce zmieniam napęd ;])

No i te opony =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...