Skocz do zawartości

Extreme Kelly's Bicycles Team


maverick_89

Rekomendowane odpowiedzi

To moze i ja niesmialo dolacze do klubu ;)

 

Od miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem Kelly`sa :D jednak dopiero teraz mialem okazje dac mu porzadny wycisk w gorach.. Przypalilem nieco tarcze i takie tam heh.

 

Ogolnie rower bardzo dobry, swietnie sie trzyma drogi (moze za sprawa dorzuconych bucikow Kendy Groove/Nevegal, seryjne semislicki sobie darowalem z miejsca).

 

Jedyne zastrzezenia mam co do amorka, co prawda zmieniony na Axona D-RL, jednak jest daleki do idealu. Coz, nie mozna miec wszystkiego na raz.

 

Aha, jeszcze jedno. Rama strasznie podatna na zarysowania. Mam wrazenie, ze lakier odpada na skutek podmuchow wiatru ;) Po okolo 300km mam juz pare miejsc, gdzie wesolo sobie przeswituje aluminium heh.. No ale jak to mowia rower sluzy do jazdy, nie do ogladania, ajt? :)

 

Pozdrowka.

 

A na koniec:

łubu dubu łubu dubu niech nam żyje Prezes naszego Klubu, nieeech żyyyje naaaam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Siemka!

A ja mam pytanie do was Kellys'owców... na wiosne jak się kasy troszkę uzbiera miałem plan kupić Kellys Salamander DSC... czy to się opłaca?? A może złożyć sobie rower... (wiem, że odpowiecie żeby kupić Kellys'a ale proszę o subiektywne odpowiedzi...;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest wielu uzytkownikow tego roweru, poszukaj troche.

 

Jest tez tu wielu przeciwnikow Kelly`sa. najczesciej marudza na ramy, ktore sie lamia. Jednak, jak widze, w wiekszosci tyczy sie to rowerow z wyzszej polki, na maxa odchudzonych (Sabotage, 1400g ramy). Mi sie wydaje, ze tak odchudzone ramki kazdego producenta maja prawo kleknac. Sa pewne granice wytrzymalosci materialu i tyle.

 

Kelly`s oferuje dobre rowerki na dobrym osprzecie przy przyzwoitych cenach. Problemy serwisowe raczej nie wystepuja (nie ma problemu z czesciami, gwarancja itd). Glowny minus jest taki, ze nie bedziesz oryginalny ;) ale czy to jest najwazniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Selvan82

Witam, jeszcze się nie zarejestrowałe, ale już na dniach to zrobię :P

Wczoraj zamówiłem w sklepie swojego Kelly'sa - Phanatic. Miał być Exquisite ale już ich nie mieli, więc szarpnąłem się na wyższy model :) Jak tylko dostane go w następnym tygodniu, zrobię fotki. Długo wybierałem rower i w końcu padło na Kelly'sa - fajne rowerki :)

 

Pozdro dla wszystkich Kellysowcow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz Salamanderka prawie 3 miechy - przejechane 2,5k. (2500 ofkoz :D )

Spisuje sie bardzo dobrze - brak jakichś większych awarii (jedyne co musiałem naprawiać/regulować to: poszła uszczelka od blokady i ciekł olej, przednie koło trzeba bylo wycentrować i zmienić siodło bo stere sie pokrzywiło całkiem.).

Uważam więc, że jest to (odpukać) mało awaryjny rowerek.

Pracuje tylko nad jego odchudzeniem bo dość ciężkawy jest (chyba, przez tą ramę troche).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm jeden fan możliwe że nadejdzie w przeciągu kilku dni...

 

Zastanawiam sie nad Kelly'sem Imagine obecnie za 2999zł

 

Z tego co kojarze, to chyba nikt tutaj nie posiada tego modelu?? Co o nim sądzicie, prosze o opinie na temat tego rowerku?? jakieś plusy i minusy??

 

pozdrawiam kelly'sowców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...fajny rowerek, LX pewnie tak szybko nie padnie, chociaz zależy do czego bedziesz używał rower :D Fajny amorek, ja bym się jednak przyczepił do jednego - rower w takim przedziale cenowym (cena z przed posezonowej obniżki 3799zł) powinien już mieć jednak hamulce tarczowe, skoro startuje do grupy XC :/ VB to chyba jednak stanowczo za mało! Za taką kasę, myślę, że znajdziesz naprawdę dużo lepszy rower innej marki - moje zdanie.

Doradzam Ci szczerze, więc nie napadajcie na mnie tylko dlatego, że odradzam Kelly'sa koledze, ale obiektywnie chyba się ze mną zgodzicie...?

 

[ Dodano: 2005-10-12, 23:24 ]

Obejrzyj sobie może przykładowo te rowerki - wszystkie ceny podane na stronie są jeszcze przed obniżką, więc myślę, że możesz wychaczyć rowerki w podobnej cenie do tego Kelly'sa ( a niektóre, jak ten Trek nawet taniej).

 

http://rowery.onet.pl/4,35,138982,976,sprzet.html - Kona Cinder Cone

 

http://rowery.onet.pl/4,35,139108,1246,sprzet.html - KTM Ultra Sport

 

http://rowery.onet.pl/4,35,139128,1108,sprzet.html - Mongoose Amasa Elite

 

http://rowery.onet.pl/4,35,136853,1043,sprzet.html - Trek 6500

 

A tak poza tym, do jakiej jazdy potrzebujesz rowerek? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam salamanderka od wiosny i jak na razie przejechalem na nim ok. 3300km. Do tej pory bardzo dobrze mi sie spisuje, powymienialem w nim troche standardowych rzeczy m.in p.tył- Deore LX, p.przód- deore, korba-alivio (teraz zmieniam jeszcze na LX albo Race Face), peadły- spd-m520, opony- tioga psycho II... Chyba wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...