Skocz do zawartości

Extreme Kelly's Bicycles Team


maverick_89

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też własnie testuje oponki Schwalbe

 

Schwalbe Black Jack 28x1.9"

 

w gorskich okolicach super, chociaz błoto opuszcza je dopiero przy predkosci 30 km/h :)

... po asfalcie całkiem przyzwoicie jak na taki "laciek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też własnie testuje oponki Schwalbe

 

Schwalbe Black Jack 28x1.9"  

 

w gorskich okolicach super, chociaz błoto opuszcza je dopiero przy predkosci 30 km/h :)  

... po asfalcie całkiem przyzwoicie jak na taki "laciek".

No ja mam na przodzie taka Schwalbe, ale szersza :), z niej bloto szybko odpada, juz przy 15-20km/h.

Na tyle mam Kende Knarly, i z tej to od razu bloto odpada praktycznie, a przyczepnosc na luznych nawierzchniach jest bardzo dobra.

Nawet dosc strome wzniesienia i blotko nie robia na tej oponce wrazenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpiderMAN,

Od zakupu mojej maszynki, t.j od 8.04.2005, zrobilem nia juz 1000km Very Happy

 

brawo to dobry zwiastun na przyszłe sezony :D

 

 

 

ja od marca do dzis mam 3550 km .... a to dopiero początek :D

 

teraz mam przymusowa przerwe na tydzien z powodu choroby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja mam Kellys'a ale Oxygena ( o 100 tańszy) i nie zaluje ze nie kupilem Salamandra :). Moim zdaniem ma on o wiele lepszy naped (Kaseta Sram, przerzutka Tyl Sram 5.0, lancuch Sram, Manetki Sram 4.0 Half Pipe, Korba Suntour'a przerzutka przod Alivio => to wszystko dziala WYSMIENICIE !! :D W zyciu nie zamienilbym Srama na Shimano a szczegolnie tylnej przerzutki, ktora pracuje po prostu CUDOWNIE !! :D Niestety, kupilem model z 2004 roku i zamiast Gili wtedy dawali Cape T4 (zreszta tak czy siak ja mam w planach wymienic ) i troszke inne kola i piaste przod , poza tym wszystko to samo cio w salamanderku. Szkoda ze w tym roku takie fatalne kolory maja Oxygeny, ja na szczescie mam kolor bialo-czarny.Jestem bardzo zadowolony z ram Kellys'a => pancerna nie do zajechania :D Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTL ja tez mam naped SRAMA  :grin:

 

ooo to widze ze modyfikacje jakies wprowadziles :) I jak jestes zadowolony ?? ( A tak w ogole tio jaki masz naped (korba,kaseta,lancuch,przerzutka tyl,przod ??) => o ile mozna zapytac oczywiscie :P:D Ja planuje wymienienie Amorka ( Rs Psylo/Duke, Marcoch Bomber Coil albo Manitou Black Elite/Comp). Chcialbym jeszcze wymienic kola (ale tio juz w przyszlym sezonie) na obrecze Mach 1 Mx 36 Disc (albo jakies Mavic'a) sprzychy DT (chyba) oraz piasty Srama 9.0 Sl. Chcialbym jeeszcze dolozyc jakies tarczowki , ale nie wiem czy mi starczy budzetu :/ ( jezeli nie pozostane przy V kach a obrecze wynajde jakies inne :D ) pozdrowienia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] no i mysle o hamulcach avidach 7 :)

 

Hmm a nie myslales o Hayes'ach HFX 9 ?? Hmm polecam lekture MR byly tam testy hamulcow tarczowych a Hayes'y sa tansze ( chyba ze chodzilo tobie o V- ki ) :D:P

 

W sumie jezeli chodzi o tarcze to niezle wypadly Shimano LX

 

 

P.S. Widze cie na macie 29.07  :mrgreen:  :grin:  :mrgreen:. Z pewnoscia mnie poznasz  :wink:

 

PS co sie stalo z Twoja stronka ?? :D

 

Zobaczymy mam nadzieje ze dotre na Mase :D i sie spotkamy :D Pozdrowko "tajemnicze" :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napzryklad takie:

Axis

Exquisite

 

Jako że to jest klub Kellys to nie daję innych.

wydaje mi sie że skoro nie masz zamiaru ciorać się wtrudnym terenie, to nie ma sensu kupować roweru mtb. Rower crossowy, ma wygodniejszą pozycję, mniejsze opory toczenia na asfalcie, a jak ci się trafi ścieżka w lesie to też da radę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...