Skocz do zawartości

[10750,5g] Corratec Verts Carbon by Rockrider


rockrider

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby były wytrzymałe te kółka. Rocky się boi obręczy poniżej 400g ;) A arch jest wg mnie bardzo wytrzymały ;)

 

Co Ty wygadujesz że się boję? Posty nabijasz?

 

A ważę około 60kg

Może się kiedyś zdecyduję na składane koła.

Edytowane przez rockrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie :laugh:

a do jakiej wagi zamierzasz zejść ostatecznie?

Zobaczymy jak się uda, ale do tego 10kg bym chciał, a może mniej :D

 

wypowiem się za niego.... około 10kg> :)

Chociaż to tylko plany może być mniej jak i więcej :)

Kolego Klinton ja jeszcze potrafię się sam wypowiadac, wiec nie musisz pisac za mnie - Adwokata nie potrzebuję!

 

"Waga się nie liczy, tylko moc w nogach" - Rockrider, przypominasz sobie kto to pisał kiedyś oburzony ?

A tu kilka gram na pancerzach ? - nie poznaję kolegi.

Dziękuje, dobranoc ;D

Tak przypominam, pewnie. Ale taka jest prawda, bo jeśli się nie ma w nogach to waga nie pomoże :P

A z wagi schodzę ponieważ postanowiłem zrobic coś lżejszego, aby nie tłuc się klockiem :P A i również zaraziłem się togo od kilku osób...

Tak, kilka gram na pancerzach, ale to nie celowo tylko tak musiałem zrobic, bo w tej ramie one nie były potrzebne, ponieważ tu jest ciąg dolny.

Dziękuję, dobranoc :P

Edytowane przez rockrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rower będzie skonczony??

 

Jeśli chodzi o grubsze zmiany to jeszcze trochę czasu upłynie, a jeśli chodzi o zakończenie żeby jeździc teraz to czekam dalej na sztycę :whistling:

Tak długo to trwa, ponieważ z informacji z których się dowiedziałem w sklepie powodów opóźnienia jest kilka, min:

-inwentaryzacje(dawno są już chyba ukończone)

-atak zimy :P

-duża ilośc zamówień

 

Wszystko mogę zrozumiec, ale bez przesady - jutro będę się dowiadywał co dalej z tą rurką :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dziwne zakupy robisz.

 

190 gramowego Srama na przód ? Toż tu bez problemu można było 60 g lub 40 urwać na rzecz XTR nawet używanego.

 

Dalej . . . WCS ? Tu też dało się lżej, w podobnej, albo delikatnie droższej cenie. Wybór sztyc na 31,6 przeogromny jest . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dziwne, każdy kupuje to mu się podoba :P

 

Fakt, na przednim Sramie można by jeszcze urwac kilka gramów no ale to może kiedyś...(stara Shimanowska ważyła 148gram, lecz nie ta średnica)

A co do sztycy to WCS mi się upodobał :rolleyes: mogło byc lżej - wiem, np. KCNC itp. ale sztyce tego typu są "set back" i skróciło by mi to pozycję, którą po wymianie ramy mam już i tak skróconą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...