Skocz do zawartości

TrekBikeClub !!!


kacu

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy w Qlubie TREKa!! Godna ramka, mam nadzieje, ze w niedziele poznam ja blizej :wink: , Żyrardów czeka.

A Istebna - kurcze, mam ochote, ale jak bedzie zbaczymy! Na pewno wybieram sie do Świeradowa Zdroju 6/08. Bizono - bedziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. To czekamy na decyzje, byłoby miło poznać nareszcie Skarbnika, zaległe składki zapłacic ..!

 

[ Dodano: 2005-06-17, 15:14 ]

http://www.ssc.pl/60.jpg

a z nowości to wreszcie odkryłem w sklepie do czego służy ten dziwny wystający patent na trójkącie, pomiedzy górnymi widełkami !

 

[ Dodano: 2005-06-17, 15:15 ]

Tam sie TREKowy bagażnik montuje. w sumie ciekawy patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze, a ja myslalem ze to nowosc jakas. A z nowosci, to tak sobie ogladam modele 2005, zlikwidowali TREK4100, teraz to chyba 3900 odpowiada. Lepsza przerzutka tył, lepszy amor, i geometria chyba zmieniona troche, zdecydowanie krótsza rura sterowa. Ciekawe jak jexdzi. Ma ktoś nowy model?

 

[ Dodano: 2005-06-20, 17:04 ]

Nowa rama u Mariuchy wygląda baaardzo w porzo, a dodatkowo Trymek to też TrekClubowicz - 6700model! To sie barcia wyposazyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szanowne grono TrekClubowiczów ;)

Od niedługiego czasu stałem sie posiadaczem Trek'a :wink:

Mój model to Trek 4300 Disc :twisted:

Jak na razie jestem bardzo zadowolony, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dlatego też chciałbym zostać juz pełno prawnym Klubowiczem TREK'a.

Fotki wkrótce.

 

Pozdr. dla wszystkich Klubowiczów. :wink:

 

Gordon i jego Trek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wkrótce.

Ano ano.

Ja dam 2 a reszte już sam Gordon ;)

 

th_28.jpg th_29.jpg

 

Ten czerwony Unibike to oczywiście mój :D

 

[ Dodano: 2005-06-29, 15:37 ]

th_39.jpg

O a tu Gordon jak robi endo :D Chwile poźniej leżał już na twarzy z poździeranym łokciem. Trek na szczęscie cały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się wywylił ,ten odblask na tylnim kole o wszystkim zadecydował.Po prostu przeciągnoł go do przodu

 

Fakt jest faktem - odblaski ważą swoje ;)

Marker przesadza- nie leżałem na twarzy :D [iHMO na boku(łokciu i kości udowej :P )]

Ogólnie mówiąc było śmiesznie :grin:

 

O hamulcach nie moge złego słowa powiedzieć, a zresztą widać ich skuteczność :P

 

Pozdr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam wszystkich. Żałuję że dopiero teraz dołączam do szanownego grona, ale lepiej późno niż wcale. :D

Obecnie dosiadam treka 6500, ale sentyment pozostał mi do starej 820-ki (7 lat), którą czasem jeszcze dopadam :) jak jade do sklepu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawski proponuje bemowo 10/07, a krajowy 6/08 Świeradów Zdrój, Bizon troche się zapowiadał. Ja też jadę, zatem ...

 

Kacu w W-wie będę dopiero po 17.07. Co do terminu 6/08 to proponuje rozważyć Danielki koło Zakopca. Ja prawdopodobnie tam pojadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok chociaż już trochę jestem na forum, to nie dopisałem się.

 

hej witam all ;) też jestem posiadaczem roweruku super marki TREK

mój model to 6700 z 2004r .

 

ps. i od razu pytanko. jaką średnicą mają sztyce botangera 31,6mm czy 31,8mm (powiedzmy modele 6xxx).

ciekawi mnie ta sprawa, ponieważ jak swojego kupowałem był bardzo przeceniony (posezonowo) i nie różni się od katalogowego modelu niczym, oprócz sztycy. zamiast bontagera mam accenta 31,6mm

thx z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...