Skocz do zawartości

TrekBikeClub !!!


kacu

Rekomendowane odpowiedzi

No to Garry już lepszy nig Giant :!: Tak na marginesie to Garry z TREK'iem współpracują przy robieniu rowerów. Niesktóre elementy ram są wspólne. Obie firmy często wykorzystują akcesoria jeszcze jednego gościa - Bontragera :lol: Np. siodełka, kierownice, sztyce itd.

 

Mój przyjaciel ma Garry'ego i nigdy nie wojowaliśmy z tego powodu. Garry z TREK'iem jak bracia ;) Ale i tak TREK szefuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby was pocieszyc, Gary, LeMond, Trek, Klein, Bontrager i Yeti to jedno ;) Yeti jest luzniej powiazane kapitalowo i zachowuje odrebnosc, pozostale tworza jedna firme......

 

bontrager, jako wspanialy tworca ram stalowych do mtb zostal skasowany i chyba juz tylko bierze kase za markowanie osprzetu......

 

klein wlasnie skonczyl produkcje mtb. tylko kolarzowki.........skonczy j/w bontrager

 

gary trzymasie dobrze, robiac bardziej specjalstyczne rowery niz standartowy trek. ot tak jak Seat jest bardziej sportowy a Skoda bardziej utylitarna [ oba w koncernie vw ]

 

idac dalej Klein to takie audi a yeti porsze......a moze odwrotnie?

 

 

nowe ceny treka na 2005 mnie zaskakuja. sa paskudnie wysokie [ mtb], taki jednozawiasowy fuel ze skundlonymi komponentami..........e sami zobaczcie:

 

http://www2.trekbikes.com/Bikes/Mountain/F.../Fuel/Index.php

 

poszaleli. 3300 usd............jak za Tomac'a na full XT760............ [ vw tez oszalalo, ladujac sie w wyzsze klasy, wiec moze tak trzeba? ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby was pocieszyc, Gary, LeMond, Trek, Klein, Bontrager i Yeti to jedno ;) Yeti jest luzniej powiazane kapitalowo i zachowuje odrebnosc, pozostale tworza jedna firme......

 

TrekBikeClub gratuluje spostrzegawczości :) Ktoś jeszcze chce napisać po raz czwarty o tym samym :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3300 usd to i tak niezle, cena w polsce pewnie powali na kolana,lub łopatki nawet. Trek starsznie zdziera za nazwe, ale z drugiej strony ta jego geometria, tak odbiegająca od pozostałych kolegów, jak juz ktos sie przekona, to tylko zaleta nie wada. Choc zdanie riker'a znamy - turystyka! Ale jednoczesnie krótsza rama powoduje ze rower nabiera zwrotnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie chcę zapeszać, ale być może wkrótce dołaczę do klubu 8) właśnie mi się wycenia rama 8500...Co do geometrii czy wzrost ma tu jakies znaczenie ? Mam na myśli to czy przy niższym wzroście krótsza rama bardziej pasuje i vice versa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to jestem w klubie. Wczoraj wieczorem skończył się montaż. Dziś o 7 rano pierwsze testy w lesie Kabackim.

 

Ramka 8500 super zwrotna. Geometria już od początku wydaje mi się OK.

POzostałe elementy:

napęd XT

hamulce Avid SD7

koła DT 4.1

amor RS Duke SL

gripy Rocket

 

Pozostały mi tylko do zakupu buty SPD....

 

To kiedy robimy zlot TrekTeamu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...