Skocz do zawartości

[kaseta] dostepność koronki, zębatki 11t ,12t, 13t


Sebek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje zebatke 11t 12t i 13t do kasety XT CS-M770 nie moge nigdzie jej znaleźć widziałem kiedys w archiwum allegro a pozatym nic!!!!. Prosiłbym o namiary jakiegoś sklepu posiadajacego koronki moga byc jakieś zamienniki nie musza byc XT lub XTR chociaz najbardziej by mi na takich zależało podstawa zeby nie były jakieś badziewia.Bardzo duzo jeżdze na tych przełożeniach kaseta powyzej tych zebatek jest w dobrym stanie wole wymienic te 3 zebatki zamiast nowa kupywac chociaz zajechałem kasete xt po 3500km i to jeszcze zmieniałem trzy łańcuchy tej samej grupy xt. Chyba za mocne kopyto mam. Pomóżcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za pomoc a wiesz moze czy KORONKa KASETY CS-M737 11t beda pasowały do kasety cs-m770 bo to co jest wlinku to jest tylko nakretka koronki 11t?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wprowadziłem Ciebie w błąd sam nie zauważyłem. W cykloturze ostatnią 11 kupowałem w sierpniu czyli były, trzeba by ich zapytać telefonicznie.

 

Co do cykloturu to mają tez 13 https://www.cyklotur.com/x_C_I__T_KORONKA+KASETY+CS-M750+SHIMANO__P_53018223-53010001__PZTA_8__PD_53010543.html

 

Dalej CS-M737 - tak oznaczało się kasetę XT bodajże do 1999 roku a wówczas była ona kasetą 8-biegową, nie zastanawiałem się nigdy czy koronka z kasety 8rzędowej pasuje do 9rzędowej. Tak samo nie sprawdzałem czy koronki od ósemki nie są grubsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj masz kuriera, pocztę, więc niezależnie od tego w jakim sklepie kupisz to Ci wyślą bez problemu no chyba, że nie ma takiej opcji. Jak bym wpadł do 3 sklepów w poznaniu gdzie najczęściej kupuję w tym w cykloturze, to nawet jeśli nie ma w ofercie to jestem przekonany, że zamówią bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...