Skocz do zawartości

[8282,9g] Pronghorn XC SW Race by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, sam jestem milo zaskoczony tym jak to wyszlo.

Niedlugo bedzie skonczony i gotowy do jazdy, jedyne czego mi brakuje to sruby i podkladki do korby.

Potem pare drobiazgow, ktore tylko uszczkna nieco wagi i bedzie mozna smigac :rolleyes:

 

Na samym poczatku miala byc karbonowa ultimate ale kosztem 8g jest sprawdzony thomson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wyszło, tylko te przewody mi sie nie podobają...:) Jakiego koloru będziesz miał nokony/alligatory?

Ps. Możesz chyba jeszcze zyskać skracając sztyce, gdyż rura podsiodłowa jest bardzo wysoko i sztyca wysunięta jest może z 20cm?

Juz sa aligatory mini I-link, tez pomyslalem o skroceniu sztycy ale chyba zostanie tak jak jest, pewniej, dochodzi do rury glownej i latwiej odsprzedac, no ale kto wie jak mi braknie kilku gramow... ;)

Bardzo udany rower dobry osprzet az pozazdroscic

Sledze ten projekt od samego poczatku i widze ze warto było czekac na zdiecia tylko ta rura sterowa:(

Jak pisalem jeszcze nie jest skonczony, slyszalem ze wraca moda na kominy... :rolleyes:

Carbonowe elementy trzymające klamki nie dotarły ?

Obejmy Nobu i przewody R1 na czarno ;) Oczywiście jak dla mnie xD

Nie tylko dla ciebie, przewody do r1 w kolorze czarnym nie sa dostepmne luzem!!! myslalem o the one ale banjo jest stalowe w r1 alu/nikiel, czytaj lzejsze, mocowania klamek jedne sie robia, drugie juz w drodze zza oceanu, nobu hmmm zobacze co sie da z tym zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh lubię takie testy

 

http://dream-bike.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=70&sid=0f4ab469584df303d088bc4bcb31198b

 

NIE MA na tym świecie fulla który połknąłby kamienie tak jak w tym opisie :laugh:

a to co moze uczynic zawieszenie fulla xc to jedynie złagodzić efekt przelotu po kamieniach.

co to jest większy kamień? 2 cm? 4? 6? kamieni tego rozmiaru nie połknie calkowicie nawet zawiecha roweru dh.

 

waga jak na top zabawkę - powiedziałbym zawstydzająco duza.

 

zwyciezca w pojedynku z zawodnikami dh? pewnikiem takimi jak ja :) przyznaję - przeciętny świrus, młody gniewny na sztywniaku xc spokojnie pogoni mi kota na zjezdzie.

 

Cześć sprawa wygląda następująco:

Kolega który dał rower na Dream-Bike to Rafał Mika przedstawiciel Pronghorna. Obecnie już tego roweru nie ma został zmieniony na wersje full carbon. Co do wagi tego egzemplarza to nie można mówić że jest on ciężki nie jeden amator marzy o takiej wadze a niektórzy co tak komentujują pewnie nie mieliście styczności z lekkimi rowerami i tylko cwaniakują.

Zawodnik który testował ten rower pisząc że płynie po kamieniach pewnie miał na myśli że jazda na świetnym fullu to istna bajka i zdecydowanie płynniejsze zjazdy niż na XC.

A do zawodów Dh kontra XC to była zabawa a nie zawody. Koleżeńskie porachunki a wy od razu jakieś podteksty macie. Jak tak jesteście mocni to możecie się z nim zmierzyć mieszkasz nie daleko.

 

do szanownego Panicza damian24

"gość mógł by pisać teksty reklamujące produkt które producent umieszcza w swoich katalogach: typu odczucia z jazdy DREAM-BIKA światowej klasy kolarza który na XC wyprzedził samego Sama Hilla mistrza świata DH" -cytat

 

człowieku przemyśl nieraz co piszesz a nie paplasz co ci ślina na język przyniesie.

wytłumacz co ty żeś tam na skrobał bo jakieś pierdoły piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

ja bym nadal drążył temat manetek

Jak one działają? Czy warte są upośledzenia pracy jeżeli takowe występuje?

Zmierzam do tego że takie tuningowane x.0 gripshiftowe nie jest jakieś znacząco ciężkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorcerer, jak masz na mysli pancerz na calej dl to nie, jak uklad zamkniety to tak.

 

W zestawie jest wszystko co potrzeba:

180cm korallikow

160 + 230 rurki teflonowej

2x linki

i pier#dolki zeby to wszystko zalozyc

 

Przy gornym ciagu zostaje koralikow ok 30-40cm.

 

Kurcze, no coz wiec bede musial zaufac szczelnosci ukladu zamknietego bez pelnego prowadzenia. Wazme ze to bedzie buy & forget, bo kolejne kombinowanie ######ek mnie zabije :) i dzieki za odpowiedz.

Edytowane przez Sorcerer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze jazdy, jest inaczej niz na ht :)

a kto mowi ze nie buja to ...buja :)

 

Calkiem inne geo, potrzeba troche czasu zeby sie przyzwyczaic.

Duzo nowych rzeczy, troche poprawek, ustawien...

 

Latwe podjazdy na zablokowanym tyle tak jak na sztywniaku, trudniejsze oooh spora roznica, lepsza trakcja, przeszkody nie zaklocaja rytmu jak na ht.

 

W dol heh.. to co misie lubia najbardziej :icon_wink:

 

Niemniej brakuje mi tego sztywnego depniecia, na ht trzesie dup'a , trzeba ja podnosic tu i owdzie ale jak przychodzi do tego co sie ma max w nogach to sztywniak jednak goruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...