Skocz do zawartości

[siodło] do wygodniejszego XC/Am


Housik

Rekomendowane odpowiedzi

Na tą chwile posiadam siodło x2 selle italia po całym sezonie jest nieźle "zbite" i puściły szwy od dołu. Szukam siodła raczej wygodniejszego troszkę, ale takie płaskiego w miarę.... kanapa nie będzie zbytnio pasować do charakterystyki fulla.

Chcę wydać max 100zł ew. z małym haczykiem. Obiło mi sie o uszy że najtańsza wersja WTB Silverado jest bardzo wygodna (mimo że wygląda jak decha hehe). Przeglądając allegor wpadło mi w oko siodło Bontrager Race ktoś dosiadał takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

Mialem siodlo Bonty Race Lite - tytanowe prety - w ostrzaku. Przejezdzilem na nim sezon, w tym 480km w 24h. Nie mialem najmniejszych zastrzezen, na wersji zwyklej - Race - trochu jezdzilem na MTB-ku. Ponownie brak uwag, ale ze przebieg niewielki nie uwazam swoich doswiadczen za miarodajne. Zmienilem na Charge Spoon. Przejechalo ze mna m.in. Karpatke 2007.

Polecam Lyzeczke... Mam teraz w obu rowerach, tak goralcu jak i ostrzaku.

 

Siodelka to jednak sprawa niezwykle indywidualna takze polecanie moze byc baaardzo zwodnicze.

 

Sam bolesnie sie o tym przekonalem testujac Speca Alias. Grabarz z kolei byl nim wniebowziety...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...