Skocz do zawartości

[muzyka] czego słuchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Az przykro sie czlowiekowi robi jak patrzy na takie denne komentarze w stylu: polski rap sie skonczyl... rap, nawet cala kultura hip-hopowa nie umrze jesli bedziemy w nia wierzyc, a nie jak sezonowcy, ktorzy sluchaja tego co na topie... tyle z mojej strony, btw. polski rap sie rozwija, co do mnie, to jestem fanem Rapu (starego najczesciej, Kilazz Group/ Gangstarr itp.) ale niedawno wpadla mi w ucho strasznie Pennywise - paceful day, z filmiku red bull downhill (mount 7 psychosis - polecam, przegiecie paly) i soundtrack do storm freerun (parkour, rowniez polecam obejrzec na YT) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham głównie starszego rocka.

Ulubieni wykonawcy to Dire Straits i Mark Knopfler, Toto, The alan parson project, Pink Floyd, Def Leppard, Duran Duran, Camel, The cure, Eric Clapton, Linkin Park, Coma i wiele innych... Raczej pewnie większość z was nie kojarzy. Praktycznie w każdym gatunku znajdę coś dla siebie, no może poza Rapem i Hip-Hopem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham głównie starszego rocka.

Ulubieni wykonawcy to Dire Straits i Mark Knopfler, Toto, The alan parson project, Pink Floyd, Def Leppard, Duran Duran, Camel, The cure, Eric Clapton, Linkin Park, Coma i wiele innych... Raczej pewnie większość z was nie kojarzy. Praktycznie w każdym gatunku znajdę coś dla siebie, no może poza Rapem i Hip-Hopem wink.gif

 

haha, większość nie kojarzy :laugh:

 

Mnie wpadł w ucho ostatni remix Buriala, uwielbiam tego gościa:

 

 

poza tym trochę klasyki z wysp ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inefa

 

Cześć kojarzę, co do linkin park, to bardzo za nimi przepadałem, jednak ten nowy styl niedokońca mi podchodzi, z najnowszej płyty znalazłem dla siebie moze 3-4 piosenki, reszta nietrafiona w mój gust.

 

Jako, że ostatnio oglądałem transformersów, przez co zacząłem słuchać znów LP, podaje jeden z fajniejszych soundtracków jaki słyszałem.

 

Ps Widzę, że parę osób słucha jazzu, byłbym wdzięczny gdybyście powrzucali jakieś fajne kawałki, bo gatunek jest mi nieznany, znam parę utworów, które podobają mi się ze względu na klimat , pianino i delikatne brzmienie, jakieś mocno chaotyczne piosenki ostatnie mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...