Skocz do zawartości

[rower[ Jaka szosa dla kuriera rowerowego ?


KrzYchuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie znam się w ogóle na szosach, bo wcześniej jeździłem na góralu, ale teraz zaczynam pracować jako kurier rowerowy i potrzebuje coś taniego, szybkiego, lekkiego (lecz nie chce ostrego koła) na początek chce by to była jakaś tania szosa używana oczywiście pewnie z allegro taką którą kiedyś będzie można rozbudować, teraz chodzi o to by w razie kradzieży nie było szkoda roweru tak bardzo i nie chce zniszczyć swojego górala na xt lx itd.

 

Kto się zna by mi mógł doradzić coś z allegro myślę że około 200zl jak najtaniej byle była sprawna i najlepiej z chlapaczami od razu bez bagażnika dynama (zawsze to można samemu odkręcić).

 

Proszę o pomoc

 

KrzYchuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje coś taniego, szybkiego, lekkiego (lecz nie chce ostrego koła)

 

ja do dojazdów do pracy używam singlespeeda na częściach mtb, ma oba hamulce, przełożenie 32/12 (raczej lekkie), gładkie opony 26x1,75. Mało osób wie, że singlespeed zapewnia bezawaryjność podobną do OK a jest cięższy tylko o hamulce. Tym bardziej jeśli chcesz zrobić singlespeeda z szosy.

 

W Warszawie przy ulicy Klaudyny jest sklep gdzie można kupić starsze używane szosy. Kolega kupił tam rower za 500zł ale coś tańszego też znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...