Skocz do zawartości

[Mostek+Kierownica]Boplight Team


manta980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pare dni temu zamontowalem set Boplight'a.Słyszalem o nim same plusy ze sztywny i ma ciekawy desing I zgodza sie z tym.

W czasie jazdy mostek jest sztywny i kierownica rowniez.

Kirownica:

Aluminium 7075 T6,

podwójnie cieniowana

średnica mocowania: 25,4mm

szerokość: 560mm

waga rzeczywista:149gram

Mój odnośnik

Mostek:

aulminium 7075 T6

Średnica mocowania 25.4mm.

Wznios 8 stopni obustronny.

Kolor czarny.

Waga: 125g

Mój odnośnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim zestawie jeżdżę już przeszło 2 lata - zero problemów, jedynie kierownica już prosi o wymianę, jest porysowana, gdzieś w okolicach mocowania rogów jest wgnieciona lekko.

Do tego jeszcze miałem sztycę BOP z setbackiem i też żadnych problemów, co więcej, od początku była używana z redukcją i nic ;)

Polecam cena/jakość/wytrzymałość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujeżdżam ten set Boplight'a ponad rok i jestem zadowolony. Zestaw jest sztywny, lekki i fajnie wygląda. :thanks:

 

 

Zgodzę sie z toba zestaw jest bardzo ładny ale bardziej sportowo wyglada mostek obrócony.

A kiedy zaklada sie np: klamki,manetki warto obejmy posmarowac oliwka..Nie bedzie sladów na kierownicy. ;)

Oceny:

Sztywnosc: 9/10

wyglad: 8/10 tylko wcs jest ładniejsze :)

cena/jakosc: 10/10

Podatnosc na zarysowania kierownicy:7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że jest na tym forum troszkę osób ujeżdżających ten secik. Boplighta mam kierownice, mostek i gripy pomijając piasty bo w temacie o piastach nie piszemy. Kierownice posiadam z mocowaniem na mostek 31,8mm. Secik bardzo wytrzymały jak na moją wagę, a do tego ładnie się prezentuje. Miałem nieciekawe OTB; rower, który był w powietrzu wylądował na ziemię uderzają rogiem od kierownicy. Po OTB kierownica dosłownie ma delikatny w gniot przy mocowaniu rogu, a sam róg authora niestety nadawał się do wymiany.

 

 

Oceny

Sztywność 10/10

Wygląd 8,5/10

Stosunek jakości do ceny 10/10

 

No i faktycznie tak jak kolega piszę wyżej podatna na zarysowania kierownica.

Edytowane przez TocaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...