Skocz do zawartości

[zakupy] Trafione okazje


johndoe2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie okazją była korba 105 na oktalink za 25 f. w sklepie normalnie. Chyba dalej są. Ważne, że czarna i stylistycznie będzie pasować. Choć niestety nie do Wichra. W nim to tylko stara Campa, ale brakuje mi lewego ramienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@itr - nic się nie działo, ale jak omijasz nagle dziury, wchodzisz w ostre zakręty itp, to czuć różnicę na jednym a na drugim rowerze.

 

wracając do tematu - moim najlepszym dealem była wymiana zegarka który mi się już lekko znudził (niezależnie od jego wartości, bo był sporo więcej wart, a kupiłem go za 150zł) na następujący zestaw:

 

Ostre na szosowej ramie crmo, obręcze na szytki mavic, piasty maillard, korby stronglight, pedały pdm520, siodło selle flite, mostek cinelli, za######isty baranek 380mm, hampel acor i klamka bmxowa fishbone

+ sprzedający dorzucił

 

-korby sugino maxy cross

-bullbara corratec

-blat asco bmx 42

-skarpetki specialized nowe

-siodło specialized

-czapkę bell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

elberet - tajemnicą to żadną - tyle że poprostu nie wiem jaki to był sklep, a ojciec juz nie pamięta.

 

może niektorzy z tematu o polerce pamietają moją piaste shimano - mój diamencik, dostalem ją kieeedyś w kole za darmo, wypolerowalem, chuchałem, głaskałem... przypiliło i... sprzedałem...

 

ale los jak los, pokazał mi, że ja shimano to mam mieć

p130310123201.jpg

 

i tak, znów wrociło do mnie shimano - tym razem w lepszym stanie<przed renowacją tamtej> i to na nakrętki - oczywiście za darmo.

 

dobroć+szczypta nieświadomości ludzkiej, i cały dzien morde cieszyłem.

 

 

 

chyba nie musze mowic co z nią zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniamuśna piastka :icon_mrgreen:

Co to za model sh*tmano? Niemal identyczna jak moja Suzue. Swoją drogą niebawem będę się zabierał za wstawienie do tej piasty łożysk maszynowych, więc możliwe, że się pochwalę z przebiegu tego eksperymentu.

Czekamy na efekt filcowania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam, JEST PIĘKNA!

 

 

bardzo jestem ciekaw jak wrzucisz maszynki, pochwal sie - rozumiem, ze wyrzucasz bieżnie, wtoczyć średnice łozyska, i wbic?

 

suzue kserowało chyba te piasty, jak tak oglądam, bo są naprawde b.podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

a po co ci ? szosowy za taka fortune ?

 

powieszę sobie na ściane

 

 

@papista dzieki za odpowiedz, dziś rano jeszcze raz pogoglowałem i mam to

http://www.sklep.bik...roducts_id=1842

jednak z drugiej strony na allegro jest jedna taka sama jaką szukam (44z) za chyba 80 zł. Czyżby duracz duraczowi nierówny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do sklepu powiedziałem ze chce blat, sprzedawca na to ze ma tylko duracza za 75 zł i ze to okazja. Ja na to ze przyjde jutro, a po powrocie do domu szybko na kompa sprawdzic czy sprzedawca nie robi mnie w ch**a. Pobieżnie przejrzałem wyniki google i nic wiec napisałem na forum. Googlując dogłębnie wynalazłem blat DA za 5 stów. Zdziwiła mnie ta różnica w cenach, napisałem znów na forum. Kupiłem za 7 dych blat w sklepie lecz dalej dziwi mnie ta różnica, dowiedziałem się że prawdobodobnie mam model 7400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to 7400, 8 rzedow, pisalem Ci juz. Ta edycja Dura-Ace cieszy sie slawa bardzo trudnej do zajechania.

 

Ten blat za piec stow to chyba 7900, pusty w srodku. Roznica jest kolosalna jesli chodzi o technologie, wiec roznica w cenie nie dziwna, poza tym na ten blat, ktory kupiles, byla wyprzedaz w Shimano.

 

Edit: no i jeszcze jeden to maly a drugi duzy blat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to 7400, 8 rzedow, pisalem Ci juz. Ta edycja Dura-Ace cieszy sie slawa bardzo trudnej do zajechania.

 

Ten blat za piec stow to chyba 7900, pusty w srodku. Roznica jest kolosalna jesli chodzi o technologie, wiec roznica w cenie nie dziwna, poza tym na ten blat co kupiles byla wyprzedaz w Shimano.

 

Pisząc ,,dowiedziałem się'' miałem na myśli że ty mi napisałeś

Wielkie dzięki że mi to poukładałeś teraz już wiem to co chciałem wiedziec, poprostu wcześniej nie wiedziałem ze shimano nazywa grupy osprzętu nie tylko słownie (sora, ultegra) ale też numerycznie jak w przypadku duracza 7400 czy 7900

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...