Skocz do zawartości

[Duathlon] Dzierżoniów 05.09.09


Cox

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę 5-tego września odbędzie się Duathlon o puchar burmistrza Dzierżoniowa, zawsze był organizowany Triathlon ale organizatorzy zrezygnowali z jego organizacji z powodu zbyt zimnej wody o tej porze roku.

 

Będą 2 kategorie:

-Amatorzy , 2,8 km biegu , 18 km rowerem po drogach polnych i górkach, i 2,8 km biegu

-Zaawansowani , 5,6km biegu , 35 km rowerem po górach i 5,6 km biegu

 

zapisy na terenie OSiR w Dzierżoniowie 5.09 (sobota) od godz. 8.00

 

Pula nagród 5000zł

 

O wpisowym niestety nic nie wiem , jak ktoś coś znajdzie to proszę napisać

 

http://www.tvsudecka.pl/materialy,sport,0,3149,duathlon-zamiast-triathlonu.html OBEJRZYJCIE

 

Ja startuje zapewne w amatorach, w duathlonie startuje już 5 rok, ale nigdy nie byłem na takim dużym :)

 

Jak startować w takim długim??? Jak rozłożyć siły? Zabrać na trasę batoniki itp?(bo bufetów raczej nie będzie)

 

Kto startuje? Pisać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey kiedys trenowalem triathlon ladnych pare lat i w duathlonie tez czesto startowalismy :) Jezeli startujesz na amatorskim poziomie to spokojnie mozesz jechac bez batonikow :) A jezeli na zawodowym to wydaje mi sie ze rowniez sie mozna obyc bez tylko trzeba sobie odpowiednie plyny przygotowac :)

Jezeli chodzi o rozlozenie sil to na pewno indywidualna sprawa, ale sugeruje Ci jednak nie leciec na pale na pierwszym biegu tylko zrobic to wmiare spokojnie swoim tempem tak na ok 70% swoich mozliwosci na rowerze mozesz juz leciec naawet na 90% a bieg ostatni to juz jak tylko Ci sil starczy :P

 

A i jezeli lecisz na amatorze to skombinuj sobie noski jak nie masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...