Skocz do zawartości

[rower] Kelly's Neos 1600zł dobry do jazdy "na codzień" ?


kawe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tak jak w tytule tematu rower ma być do jazdy po mieście czyli szosa, chodniki itp. i do tego głównie ale też wypady za miasto nad jeziorko itp. czyli dobre leśne drogi.

 

Zastanawiałem się nad kellys neos ale mam pytanie czy można coś równie dobrego za trochę mniejsze pieniążki ? Waże 82 kg przy 187 cm wzrostu.

 

Czekam na wasze opinie :thumbsup: dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz CROSSA/

Neos dobry. Ale zoabacz Unibike Viper - dobry rower za dobre pieniądze ;]

 

Masz na myśli ten rower ? http://www.ceneo.pl/2254027 jak tak to cena do 1000 zł mi odpowiada :thumbsup: Nadaje się ten rower na wypady rzędu 80 - 100 km szosą?

 

Przepraszam nie dopatrzyłem na stronie, tytuł unibike viper a na focie kellys

 

Chodzi o ten na alledrogo ? :) jeszcze jakbyś mógł mi powiedzieć czym się różnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę, wyjaśnić, jak bym napisał głupoty proszę mnie poprawić

różnice to.

kellys ma napęd (przerzutki, manetki) o klasę wyżej) (27 przełożeń podczas gdy viper ma 24) poza korbą która moim zdaniem jest lepsza w viper - przede wszystkim viper ma korbę przeznaczoną do rowerów crossowych (ilośc zębów) a neos używaną w rowerach mtb.

kellys ma piasty niższej półki niż viper

z takich bardziej rzucających się w oczy to będzie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz cross'a (a z tego co pisałeś do czego go będziesz używać cross będzie najlepszy) to bierz viper'a. Kolega ma rower crossowy na alivio i działają całkiem przyzwoicie a rower ma już 5 latek, jedyne co to polecam manetki shimano revoshift - bardzo wygodna zmiana biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...