Skocz do zawartości

[Wypadek] śmierć 15 latka


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumiałeś mnie.

 

Porzućmy downhill, gdzie zjazd trwa kilka minut, ale weźmy pod uwagę np takie enduro, cokolwiek to znaczy, tam też często używa się kasku fullface, a jazda trwa czasami całymi dniami i jestem przekonany że w tych kaskach jest większy upał w środku niż w takich "tanich" skorupach za 70zł i jakoś nikt nie narzeka i wszyscy żyją.

 

To że w kasku jest gorąco to jasna sprawa, ale wiesz, jak ktoś przy raptem 25 stopniach jak piszesz po 2h mdlał to znaczy że ma problemy ze zdrowiem, odwodnił się lub była jakaś inna przyczyna, bo nie raz ludzie jeżdżą w większych upałach i z kaskami typu fullface i nie mają takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty mnie nie zrozumiales 2h przy 25 st. to bylo zebys poczul roznice. Z tego co kolega mowil to on jechal dluzej i wiekszej temp, spowodowalo to zawroty glowy. Inna sprawa ze wszystkie twoje wypowiedzi mozna podciagnac pod to co juz napisalem:

 

"Najwazniejsze jest dobranie zabezpieczen (kaski, zolwie, ochraniacze) do uprawianej dyscypiny sportu i posiadanie swiadomosci kiedy warto je stosowac a kiedy nie."

 

Jakbys nie wiedzial dlaczego to moge Ci wytlumaczyc na PW. To moj ostatni post w tym temacie bo mam wrazenie, ze robi sie z tego troche offtop, w razie czego pisz na PW. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...