Skocz do zawartości

[rower] Wybór pomiędzy 2 typami - kross


cu8er

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!

 

Wertując tematy na forum w poszukiwaniu roweru do około 800 - 900 zł wybrałem sobie 2 modele, tzn. Kross Hexagon v4 2009 i v6 2009?.

Stwierdziłem że najwyższy czas przesiąść się w miarę na porządny rower, a nie męczyć się na moim starym rowerze który już przeżył swoje.

Do rzeczy, rower potrzebuje do jazdy po mieście oraz do małych wycieczek poza miasto, aczkolwiek nie ukrywam że lubie sobie okazyjnie poskakać z krawężników, różnych małych murków i wzniesień. Przede wszystkim nie chce się martwić o to że jak wiadę w większą dziurę czy właśnie zeskocze z większego krawężnika to odrazu sobie rower rozwale.

 

Ewentualnie możecie mi polecić jakiś dobry rower na moje potrzeby w granicy właśnie 800 - 900 zł.

Wzrost 187, waga 69 kg.

 

Choć myśle że hexagon v4 spisał by się :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuje tylko, ze chyba lepiej wymienić amortyzator niż ramę, poza tym jestem bardziej przekonany do Hexa plus fakt że faktycznie tegoroczne hexy v4 mają ramke od levela 2.

 

W piątek się okaże ile będe miał kasy, albo biorę hexa v4 2k9 albo level'a a2 również 2k9.

Mam jeszcze takie pytanie czy po zakupie rower'u przez internet, trzeba iść odrazu na pierwszy przegląd czy można z tym trochę poczekać ? i czy taki przegląd jest płatny, chodzi mi o markowy serwis Kross'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy przegląd idzie się gdzieś po miesiącu użytkowania, płatny ok 30 - 40zł zależnie od serwisu.

 

No tak jak mowisz zalezy od serwisu... Zakupilem affixa w go sporcie i serwis przynajmniej ten pierwszy jest free. Po miesiacu mam podjechac :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak decyduje sie na hexa v4 2k9

Mam jeszcze takie pytanie, jak już rower przyjdzie to na ile Barów napompować opony przy wadze 69 - 70 kg. Niestety pompki do roweru nie mam, zawsze korzystam z kompresora na stacji benzynowej :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...