Skocz do zawartości

[Szczecin] Wspólne śmiganko


MichalK

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy dajcie znak sygnal jesli bedziecie mieli ochote wspolnie popedalowac. mieszkam w Warzymicach kolo Przeclawia, ale jezdze prawie codziennie na trasie: Warzymice-orly-arkonia i okolice-warzymice. Ostatnio bylem w Niemczech na trasie rowerowej wzdluz Odry od Gartz, zajefajna sprawa jesli ktos lubi tak jak ja asfalt, polecam!

 

pozdro

 

mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znalazłby się ktoś chętny na wypad np do Schwedt w niedzielę 9 sierpnia, lub w tą niedzielę puszcza bukowa.

Co do wypadu "za granicę" to pomyślę. Ile mniej więcej km w obie strony "spod Orłów", jakie orientacyjne tempo wycieczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawobrzeża ok ~110-120km w zależności od trasy, z centrum musisz sobie dodać ok 20-25km. Na trasie trzymamy 27-32km/h mniej więcej.

Tempo masakra! Koleś, który teraz (w sobotę) wygrał maraton dookoła Miedwia, na 108km miał średnią 31,2, a ostatni gostek na tym samym dystansie - 20,2. Trasa maratonu to głównie asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że byłem w stargardzie ;) ~30% trasy to szutry/piach/płyty itd, a średnia jest źle policzona, bo dystans rzeczywisty był ok 57km, czyli każdy do średniej może sobie ~1,5-2km/h dodać.

A my sobie jedziemy spokojnie na szosie w okolicy 30km/h po płaskim, wliczając w to przerwy itd na koniec średnia z całej trasy wychodzi ok 27km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że byłem w stargardzie ;) ~30% trasy to szutry/piach/płyty itd, a średnia jest źle policzona, bo dystans rzeczywisty był ok 57km, czyli każdy do średniej może sobie ~1,5-2km/h dodać.

A my sobie jedziemy spokojnie na szosie w okolicy 30km/h po płaskim, wliczając w to przerwy itd na koniec średnia z całej trasy wychodzi ok 27km/h

 

bo ty koxem jestes to sobie spokojnie jedziesz ;]

Ja na 90% jadę chyba że żona zabroni mi sie z wami bawic w rowery :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyprawy "na zachód" pytanie z gatunku tych głupich:

kto i na jakim sprzęcie się wybiera? Chodzi mi o rozmiar kół i rodzaj ogumienia. Ja na dzień dzisiejszy nie posiadam "gumek" na asfalt, a samemu nie będzie mi się chciało dygać na terenówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a teraz jakieś szczegóły.

1. O której wyjazd?

2. Leci ktoś z lewobrzeża?

3. Gdzie się spotykamy?

 

Wnioskuję z wcześniejszych postów, że najpierw trasa Szczecin - Gryfino, a później na "zachód".

 

PS

Ja lecę z okolic Palcu Kościuszki.

Nie zmieniam opon, więc śmigam na traktorkach 26".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...