Skocz do zawartości

[rower] Trek 8500


author0928

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widziałem an allegro to modele z zeszłych lat ważą gdzieś około 1,7kg....

 

Moja waży dokładnie 1713g z hakiem, pivotami i śrubami do bidonów (rozmiar 19,5 cala)

 

p9023657.th.jpg

 

Jak tylko przyjdą do mnie wszystkie części to wystawię swój rowerek w dziale projektów. Na razie leży u mnie w domu kupa części nieposkręcanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

zrób jak chcesz, bo jak widzisz inni też mają z tym doświadczenia, nie wiem wiedziałem pare osób z tym, każdy miał tam problem, niektórzy to mały kawałek alu blaszki wkładali i kleili jakimśtam gumoklejem do widełek(na wysokości blatów i średniej zębatki), inni stosują coś takiego ze na całe tylne widełki dają owijkę szosową albo nawet dętkę i zawijają taśmą na ciasno, próbuj jeśli uważasz, że przytrafi ci się tam problem

Odpowiednio dobrana i naciągnięta osłona neoprenowa też daje radę. Sama stosuję - mam taką samą ramę (cudnej bieli i szlifowanym spawom nadal się nie mogę napatrzyć)i nie wyobrażam sobie, żeby widełków jakoś nie chronić. Tym bardziej, że w moich poprzednich ramach (Gary Fisher Tassajara i Big Sur), problem piłowania łańcuchem też się pojawiał. Trójkąt wyglądał w obu ramach koszmarnie. Całe szczęście, w obu przypadkach, zanim zdążyłam przepiłować rurki całkowicie, łamałam ramę pod sztycą i dostawałam nową (gwarancja). Tfu, wracając jednak do tematu, by rzeczona osłona rzeczywiście spełniała funkcję protektora antypiłującego, trzeba ja bardziej niż standardowo pociągnąć w stronę mufy. I tyle:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...