Skocz do zawartości

[Pedałki] Crank Bros Egg Beater C


Elefantino79

Rekomendowane odpowiedzi

A słuchajcie ja właśnie chcę kupić Cranki EB i zastanawiam się nad modelem. Wydaje mi się, że w zupełności wystarczą mi SL, ale korci mnie pozbieranie nieco większej ilości grosiwa i kupienie 2Ti. W sezonie pedałki zrobią ze mną max. 3 tysiące km i z tego pewnie z 70% w górach. Warto. czy to raczej snobstwo i pieniądze wywalone w błoto? Dodam, że na wadze mi w tym wypadku nie zależy, ale o wiele bardziej na wytrzymałości. Weźcie też poprawkę, że za jeden komplet Ti, kupię dwa SL, więc czy Ti wytrzymają tyle czasu co dwa razy SL? I jeszcze ważne pytanie, czy kształt nie uniemożliwi mi wpięcia się posiadając bardziej "cywilne" buty (konkretnie Adidas Minret, i uprzedzając tak mam też zamiar wymienić buty bo te są kiepskie, ale na porządne Sidiki muszę jeszcze sporo pozbierać ;))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jeździłem nigdy w SPDekach i mam pytanie. Czy kupić na początek jakieś SPDeki z regulacją siły zapięcia czy mogę wziąć od razu CB Candy C i spokojnie sobie dam radę. Mam stracha że jak będę leciał to w Crankach się trudniej wypiąć niż w jakiś innych gdzie mogę ustawić mniejszą siłę wypięcia.

Jak to jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jeździłem nigdy w SPDekach i mam pytanie. Czy kupić na początek jakieś SPDeki z regulacją siły zapięcia czy mogę wziąć od razu CB Candy C i spokojnie sobie dam radę. Mam stracha że jak będę leciał to w Crankach się trudniej wypiąć niż w jakiś innych gdzie mogę ustawić mniejszą siłę wypięcia.

Jak to jest ??

 

Jeżeli pisząc o zapięciu masz na myśli kąt wypięcia, to w Crankach też jest regulowany, o czym mało kto pamięta. Masz wybór między 15 a 20 st., przy czym ten pierwszy jest zalecany dla początkujących. Kąt zmieniasz blokami.

 

http://www.crankbrothers.com/tech_candy.php

 

Zacząłem od razu od Cranków i spokojnie dałem radę. Niezależnie, to jedne z przyjaźniejszych pedałów jeżeli chodzi o wypięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie :)

Napiszcie jeszcze proszę jak z trwałością tych Candy C bo wyglądają dość delikatnie oraz gdzie najlepiej (i oczywiście najtaniej) kupić pedały z podkładkami do butów o których była mowa wcześniej

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...