Skocz do zawartości

[licznik] SIGMA BC1200


TdF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Trzeba przyznać że kupując go myslałem ze jest to kolejny licznik, z ktorym po paru misiącach będą problemy. Już przy montarzu okzalo sie ze jednak jest to interesująca propozycja. Montaż jest łatwy, szybki (bez żadnych śrubek, plastikowych zacisków - same gumki :wallbash:, dzieki ktorym mozna licznik w kazdej chwili odmontować i w minutę schować w kieszeń, jak i również zamocować ponownie - oczywiście dla złodzieja to plus, ale zakladam ze nikt nie zostawia licznika przy rowerze...) No to sobie pomyślałem ze te gumki to sie pourywają ze zmęczenia po jakimś czasie i co wtedy.... a tu niespodzianka - w Decathlonie mają zapasowe częsći do liczników SIGMA SPORT i po problemie:) A co do samego sprzętu to bez zarzutów. Funkcje najpotrzebniejsze i w zupelności wystarczające:

- prędkość (podawana w kmh lub mph),

- zegarek,

- stoper,

- dystans dzienny,

- wielkość koła 1/2 (zapamiętuje pomiary dla dwóch rowerów),

- suma dystansów,

- dzienny czas jazdy,

- maksymalna predkość,

- średnia prędkość,

- porównanie prędkości,

- licznik etapów,

- możliwość wyboru siedmiu różnych języków wyświetlanych komunikatów.

Insrtukcja obsługi ze tak sie wyraże "dla debili" - każdy zrozumie, do tego przydatna funkcja możliwości wpisania całkowitego dystansu przy zmianie baterii na nowe - nie traci sie swojego "trofea" gdy padnie zasilanie:) Podczas deszczu tez ok, wiec jak ktos szuka licznika jest to z pewnością propozycja warta polecenia.

Pozdr!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

nie wiem z jakiego powodu po zmianie wszystkich baterii nie dziala;/.. ma ktos jakis pomysl co moze byc powodem.. baterie ulozone odpowednio biegunami, zmieniane wszystkie w jednym czasie..

na koniec minionego sezonu dzialal jak gdyby nigdy nic..

POMOCY:(..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tj sigma bc1200 dts, ze stykami w porzadku, sensor na dole zlicza, slychac charakterystyczne pyknięcie dioda się zapala.. na górze jednak sama z Siebie sie nie zapala podczas zliczania, jak by problem tkwił w łącznosci.. ;/ nie bardzo wiem jak z Tym sobie poradzic.. styki ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Funkcje najpotrzebniejsze i w zupelności wystarczające:

- prędkość (podawana w kmh lub mph),

- zegarek,

- stoper,

- dystans dzienny,

- wielkość koła 1/2 (zapamiętuje pomiary dla dwóch rowerów),

- suma dystansów,

- dzienny czas jazdy,

- maksymalna predkość,

- średnia prędkość,

- porównanie prędkości,

- licznik etapów,

- możliwość wyboru siedmiu różnych języków wyświetlanych komunikatów.

 

W nowym modelu jest jeszcze dodatkowo termometr. W sumie gadżet, ale nieraz pedałując, żałowałem że nie mam jak sprawdzić jaka jest temperatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Mam wersję z RDSem i i śmiało polecam. Nigdy nie miałem problemów z wariowaniem podczas przejeżdżania kolo linii wysokiego napięcia. Baterie wytrzymały ok trzy lata (sony) - od nowości. Dziś wszystkie trzy (15 pln) wymieniłem na maxell. Zobaczymy ile teraz wytrzyma.

 

Generalnie polecam tę jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...