Skocz do zawartości

[Opalanie] Nierównomierne opalanie na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie głupia sprawa. Proste, albo jeździj na golasa :P albo opaleniznę rowerową rozwijaj o opalanie typowo "plażowe". Tzn. idź na basen, albo gdzieś gdzie możesz się opalić bardziej (czyt. inne partie ciała). Ew. możesz 'wyrównać się' na solarce albo smarując się samoopalaczami, ale tu uwaga - jeśli jesteś owłosiony :D to samoopalacz pozostawi zacieki i nie będzie to dobrze wyglądało.

 

Polecam naturalne opalanie na kocyku :), oliwka + jakiś faktor zależnie od skóry i leżysz :D

 

PS. Poczytaj "Zasady pisania tematów" w Regulaminie bo obetną Ci głowę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoopalacz to nie jest najmniejsze zło. Typ opalenizny jaki daje różni się od tego, który nabywamy drogą naturalną to raz, a dwa że jest mniej trwały i wymaga częstszego odnawiania.

IMO solarka tutaj wygrywa, pójdziesz 3/4 razy i będziesz zadowolony.

Przy lecie takim jakie mamy obecnie opalanie plażowe będzie ciężkie...ale nie niemożliwe :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sposób bezproblemowy a skuteczny: olać :) . Nic mnie nie obchodzi, czy jestem równo, czy nierówno opalona, czy w ogóle jestem opalona i co tam słońce ze mną robi (pod warunkiem, że mnie nie spopiela i nie powoduje złażenia skóry) ani jak potem wyglądam.

Czy ja aby na pewno jestem kobietą ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni obozu sportowego: pływanie w jeziorze, windsurfing, narty wodne, jachty oraz biegi na orientację i opalenizna jest równomierna:) wlasnie przetestowane: na początku miałem idealnie białą koszulkę kolarską teraz jestem cały spalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez jestem opalony na tzw. traktorzystę:-) ale olewam to ..

jeszcze lepiej mam opalone nogi:-)))))))))

od dołu :

stopy i łydki sa całkiem fajnie brązowe bo udało mi sie wyskoczyć na plaże na kilka godz...no i rowerkowanie oczywiscie.

kolana heban i 10cm również

10cm powyżej kolan bladość aż razi :-))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecia Ty masz to gdzieś bo podobasz się swojemu rycerzowi i już. A taki samotny jeździec martwi się wyglądem bo też chciałby się podobać :P To kto leci na plażę? :)

Tak, tylko że ja go poderwałam właśnie na rowerze :) .

Nie byłam wtedy równomiernie opalona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taki typ opalenizny ma swoje zalety. Wyglądamy jak PROFI, ja zawsze na początku sezonu czekam aż się opale na rowerze. A po za tym nie widzieliście jak kolarze dokładnie układają nogawki spodenek żeby opalenizna była równa ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po za tym nie widzieliście jak kolarze dokładnie układają nogawki spodenek żeby opalenizna była równa ;) .

No i wreszcie się wydało, dlaczego kolarze golą nogi - żeby opalenizna była równa :P . Włoski wszak rzucają cienie, co może znacząco zakłócić równomierne brązowienie skóry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...