Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

C. d. z tego wątku:

U nas jednak jeśli już, to niedziela - więc ruszamy o 10:00 spod stacji metra Młociny, od strony ścieżki rowerowej wiodącej ul. Nocznickiego (czyli nie tam, gdzie jest pętla tramwajowo-autobusowa). Jeśli ktoś będzie jechał metrem - należy wyjść wyjściem przeciwnym do kierunku poruszania się pociągu.

Jutro dam ostateczną odpowiedź, czy w ogóle będziemy mogli jechać i czy w związku z tym ustawka aktualna. No, i oczywiście cały czas aktualna opcja monitorowania pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nikt niema nic przeciwko mojej obecnosci to z mojej strony pelna akceptacja terminu.

Milo by bylo wymienic sie numerami telefonow zeby byla jakas lacznosc jak ktos mialby sie spoznic pare minut i >obejsc sie smakiem<

Moze ktos bedzie jechal z pragi poludnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem damy jeszcze ostateczną odpowiedź, czy w ogóle będziemy jutro jechać. Książę mi od wczoraj słabuje i jeśli mu się nie poprawi, to niestety...

 

---

 

No, i niestety, jednak odpuścimy ;) ...

Nawet, jeśli będziemy jutro gdziekolwiek jechać - to na pewno później i raczej nie na długo. Wszystko będzie zależało od dyspozycji Księcia.

Jeśli ktoś reflektuje w przyszły weekend, prosimy o cynk - może by się udało wspólnie pośmigać za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "przyszły weekend" oznacza niedzielę, chętnie bym się załapał... w sobotę niestety pracuję. Kiedy pojawi się trochę więcej informacji (pora wyjazdu, długość trasy, jakieś wstępne meteo), doślę potwierdzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tego nie ma na mapie. W ogóle :) . Nawet ścieżki zaznaczonej nie ma. Tajna trasa :) .

Na szczęście nie jest tam przesadnie piaszczysto. To jedyne miejsce w okolicach Warszawy, które znam, o profilu górskim. Nawet enduracy, którym je pokazałam, bardzo sobie chwalą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka dni, plany trochę się sprecyzowały. Meteo nie zachwyca, a na dokładkę wypada wyjechać ze stolicy i zacząć przymiarki organizacyjne do wypadku wspinaczkowego do Włoch... Tak więc - tym razem pomimo wcześniejszej deklaracji, pasuję - może uda się następnym. Jeśli gdzieś się wybieracie - bawcie się dobrze :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tego nie ma na mapie. W ogóle ;) . Nawet ścieżki zaznaczonej nie ma. Tajna trasa :) .

Czy to jest pasmo kilkanaście metrów od rogi wschód-zachód Stara Dąbrowa --> Górki i równoległe do niej ? A może bardziej na północ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...