Skocz do zawartości

[napęd]Problem z doborem komponentów


kobrowisko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dość leciwego Authora. Muszę wymienić mu cały napęd. Użytkowany przez 11 lat bez wymiany podzespołów zużył się tak że już się nie da jeżdzić.

CHciałbym mu zamontować coś z klasy "sterego" Deore LX. Jako że już dawno w tym nie siedze prosiłbym o pomoc w doborze podzespołów, ew. rozwiązanie moich niektórych wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korba SLX 360 zł (z int. os)

Kaseta XT 185 zł

Łańcuch Campagnolo Record C9 115 zł

 

Patrz allegro.

 

660 zł sam napęd.

 

Nie wiem co z przerzutkami i manetkami. Jeśli te też do wymiany to bedzie trzeba zejść osprzętu niżej (Kaseta/Łańcuch) ewentualnie poszukać na allegro LX'a 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

zastanow sie najpierw czy jest sens inwestowac w stary rower,

Kup ta korbe slx

kup kasete XT w komplecie z lancuchem XTR - u formickiego/ lub bikestacji za ok 230/240 pln

 

 

mam podobny problem, piasty naped tzn kaseta lancuch i jeden mixerek w korbie lx'05 no i przerzutki...

stwierdzilem ze nie ma co zloze nowego bike'a

raz na kilka lat mozna sobie ZAFUNDOWAC NOWA ZABAWKE:)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest sens...to sobie odpowie sam wlasciciel, jesli wszystkie srednice i komponenty typu bebenek sa przystosowane pod obecne standardy, to czemu nie

 

pytanie jaki jest sens kupowac slxa, do takiego roweru styknie deore, kaseta i lancuch dobrana pod przebiegi jakie trzaska uzytkownik, a nie zeby bylo haj-endowo, bo jaki ten rower by nie byl, to jest to author

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu co wynika z pierwszego postu ma zamiar zamontować coś w stylu starego LX,a.

 

Dlatego zaproponowałem coś z SLX'a a nawet i poszedłem wyżej.

 

Oczywiście w tańszej wersji możę wybrać zestaw:

 

KASETA DEORE CS-HG50-9

 

Cena: 66,00 zł

 

MECHANIZM KORBOWY FC-M532

 

Cena: 240,00 zł

 

ŁAŃCUCH CN-HG73

 

Cena: 60,00 zł

 

i wyjdzie koło 370 zł starczy na przerzutki i manetki w razie W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...