Skocz do zawartości

szukam ludzi z okolic Starogardu Gdańskiego


klugiSTG

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za, tylko nie wiem, czy reszta (w tym przypadku chyba tylko Kotka) będzie chciała jechać asfaltem do tamtego miejsca. Wieczorem napisze do Niej i postaram się dogadać. Napisz mi na gadu swojego koma, aby w razie czego mieć z Toba kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi pisała o 12 popołudniu ale właśnie teraz sms-a dostałam że JEDZIE Jupi :blink: Chętnie dojadę do was o ile po drodze płuc nie wypluję... Poproszę o łagodne traktowanie na podjazdach, zjazdach ja tam sprzętu super nie mam i czasem mam kontuzje :excl: heh cała ja :D acha jak inni śpią to ja buszuję i dlatego zaczepiłam ciebie na GG ale chyba wyłączone :excl:

 

pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu.

 

jakby mnie nie było na czas to proszę o kontakt bo mogę tam gdzieś dogorywać :excl:

 

505 35 39 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh zmachałam się :) Udało się przeżyć, dziękuję za dobre tępo, było spoko :) Zmęczona ale szczęśliwa :)

 

Wielkie podziękowania dla Kubolt-a za wymianę dętki, która wytrzymała zaledwie do tabliczki "Tczew" i zaczęło się znów syzyfowe pompowanie flaka ale po 5 minutach znów flak musiałam się jeszcze trochę pomęczyć i tak sobie dojechałam do domu...

 

Tereny naprawdę warte zobaczenia, bardzo miłe towarzystwo i śmiechowe wywrotki kolegi i szukanie części rowerowych "Nie ma koła, zgubił łańcuch" a ja nawet dokopałam się pod liśćmi licznika. Jakoś mi udało się ani razu nie zaliczyć gleby choć na jednym zjeździe myślałam że padnę trupem zanim zjadę... hamulce tam nie chciały czynić swojej powinności. Heh a najlepsze na koniec jak zjechałam to nie mogłam się przestać trząść ze strachu hehe beka :D... No ale w końcu nauczyłam się jeździć po lesie i mniej się tego bać :P

 

kotkaPsotka to dzielna kobieta, ją chyba nic nie zmęczy ma tego pałera i zjechała z chłopakami z taaaaaaaaakiej wielkiej góry miedzy drzewami, korzeniami i liśćmi... zazdroszę odwagi :P

 

Czekam na fotorelację do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Wam dziękuję :D Było super.

Trasa naprawdę ciekawa, a i pogoda spisała się na medal. Najlepsze były zjazdy z tej górki ;D Szkoda tylko, że licznik ucierpiał (a raczej podstawka). Ten filmik z drugiego zjazdu Szymona jest gdzieś na necie? :> Ta "S" też była ciekawa :) Ja się cieszę, że mój licznik się odnalazł ;p KotkaPsotka chyba w ogóle się nie zmęczyła :D W drodze powrotnej takie tempo utrzymywała, że bardzo szybko byliśmy w Starogardzie ^^

Mam nadzieję, że kiedyś powtórzymy podobny wypad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też podziękować chciałam;] tempo bardzo spokojne i trasa bardzo urokliwa. A w szczególności ten zjazd pod kamieniem poległych mnie urzekł ;D

będę częściej jeździć kołego tego jeziorka aczkolwiek muszę znaleźć równie ciekawą trasę, której jeszcze nie znacie i wtedy możemy się umówić znowu na wspólne pedałowanie;)

 

cybul26: wiesz jakoś musiałam zataić fakt że opadam z sił, więc ustawiłam się tuż za tobą i mogłam pedałować mniej a jechać z taką samą prędkością jak ty;D błyskotliwa ze mnie blondynka?

 

 

pozdrawiam i namawiam do kolejnego spotkania!

Starogard, Tczew, a może Sopot tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takie trasy to za jakieś 2 lata mogę z wami jechać... teraz to najwyżej po mieście albo po lasach koło mnie... ja bym chętnie pojechał w kilka osób w okolice wsi Ocypel... tam są nawet ładne lasy... no i jest Wda po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i latem piaskownica po osie na drogach :voodoo: jeździłem kilka dni po Borach zeszłego lata, rzeczywiscie fajne trasy można znaleźć, no i super oznakowane szlaki.

Filmiku z Szymonem w roli głównej niestety nigdzie w necie nie ma :laugh:

 

Ja na jazde po trójmiejskich lasach jestem chetny o kazdej porze dnia i nocy, chyba że akurat siedze w szkole ;D Świetne tereny, i te trasy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym piaskiem to fakt... ale ja bym wolał wiosną pojechać... wtedy już w miarę ładna pogoda jest a i piasków nie ma... no i oczywiście wszystko się pięknie rodzi do życia...

 

Dziś sobie pojeździłem trochę po wsi i mogę później parę filmików podesłać jak chcecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jakoś musiałam zataić fakt że opadam z sił, więc ustawiłam się tuż za tobą i mogłam pedałować mniej a jechać z taką samą prędkością jak ty;D błyskotliwa ze mnie blondynka?

Pf, wykorzystałaś mnie <zły> xD Gdyby nie te osoby na jezdni, przez które musieliśmy zwolnić prawie do 0, czułbym się totalnie wykorzystany ;D Tak przynajmniej w końcówce byłas zdana na siebie i własne siły (których sądzę, że i tak Ci nie brakowało ^^).

 

W sumie, to możemy kiedyś wsiąść do pociągu i wybrać się do Sopotu ^^ (chyba, że postaramy się dojechać w dwie, lub jedną stronę o własnych siłach). Urzekły mnie opowiadania KotKiPsotki o tamtejszych lasach, klifie i w ogóle ^^ Bardzo chętnie bym zwiedził tamte tereny. Można również rozłożyć wyjazd na dwa dni. Ja bym miał gdzie spać (chociaż w Gdańsku, a nie Sopocie). Wtedy byśmy poznali więcej ciekawych tras, których zapewne nie brakuje.

Co do filmiku, to żałuję :rolleyes: Bardzo ciekawy zjazd ;D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szymona na pokładzie :)

 

Hmm Jeździłam we wrześniu po leśnych terenach koło ocypla rzeczywiście dużo piachu, ale przez to było śmiechowo jak ludzie wpadali w ruchome piaski :D i się nawet kilka razy zaliczyło glebę :)

 

 

Sopot czy Gdańsk (ciekawa jest dolina radosci) to góry w pigułce dużo zjazdów i podjazdów... na tych co lubią się zmęczyć i wyszaleć :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? kolejna sobota? 28.11.09

(rozkład pociągów)

Dojazd:

07:41(stg)

08:55(gd główny)

 

08:27(stg)

09:40(gd główny)

 

powrót:

14:06(sopot)

15:33 (starogard)

 

14:48 (sopot)

16:44 (stg)

 

15:58(sopot) - bez przesiadki

17:30 (stg)

 

 

a trasa? może pojedziemy najpierw na klify a potem do sopotu zobaczyć łysą górę i inne widoczki?

pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kobietko i Koledzy :)

 

Ja w tę sobotę raczej będę na wycieczce tutaj http://rwm.org.pl/forum/?mode=temat&id=2141 GDAŃSK - Tczew - GDAŃSK... Czy tu czy tu będę musiała jechać do trójmiasta... najchętniej to wszędzie :).

 

O ile egzaminu nie będę miała to może zorganizujemy coś na 12 lub 13. Do usłyszenia :)

 

ROWEROWO MI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KotkaPsotka możesz tak jak ja jechać z Gdańska do Tczewa pewnie zrobimy coś koło 40km to też zależy jaką trasę wybierze kolega xMichałx więcej dowiem się w tygodniu. Mam nadzieję że też zaliczymy kilka punktów zabytkowych na żuławach.

 

KlugiSTG A to dlaczego ostatnia wizyta??? Ja nie widzę żadnych przeszkód....

 

Właśnie dziś znalazłam fajną stronę z trasami rowerowymi http://www.rowerowa-siec.pl/ może coś weźmiemy z tego ;) w grudniu można sobie pojeździć a zarazem po zwiedzać :D śniegu puki co nie ma więc luz :D nie chce mi się siedzieć w domu gdy słońce przyświeca :D

 

ROWEROWO MI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...