Skocz do zawartości

[wspolne zamowienie] Olej Rohloff


bros

Rekomendowane odpowiedzi

Mico102 to jak z tym zamówieniem, bierzesz to na siebie ??

Na chwilę obecną, wygląda to tak:

 

mico102 200ml

timon92 100ml

detonator 100ml

fifi 200ml

michaljezior 50ml ( nie lepiej 100ml? )

beblak 100ml

 

raymanol i moloch89 podajcie konkretną ilość oliwki jaką chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak biorę 100ml a drugie sto jeśli można rezerwuję bo kumpel niezdecydowany. Postaram się jak najszybciej dać znać czy bierze czy nie :)

Była by możliwość dostania tego oleju w butelce po wodzie utlenionej (jest o pojemności 100ml właśnie)? Jak co to mógłbym takową dostarczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak biorę 100ml a drugie sto jeśli można rezerwuję bo kumpel niezdecydowany. Postaram się jak najszybciej dać znać czy bierze czy nie :)

Była by możliwość dostania tego oleju w butelce po wodzie utlenionej (jest o pojemności 100ml właśnie)? Jak co to mógłbym takową dostarczyć :D

 

Tylko mico102 jest ze Zduńskiej Woli, więc chyba nie opłacalne jest wysyłanie butelczki po wodzie utlenionej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze śląska było by nas czterech.

Czyli tak:

mico102 200ml

timon92 200ml

detonator 100ml

fifi 200ml

beblak 100ml

raymanol 100ml

moloch89 200ml

W takim razie, moloch89 jako że zadeklarował się ostatni, otrzyma 100ml, pasuje Ci to ??

No chyba że czekamy na kolejne zgłoszenia i zamawiamy 2 litry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie zamawiam, z wysyłką wychodzi 206zł wiec za 100ml 21zł+1zł na jakiś pojemnik

przy 200ml 41zł+1zł,

Odbiór w katowicach rynek/AE, oraz w obrębie 20km od Piekar Śląśkich postaram sie dowieśc rowerem, wysyłka w cenika PP

Pisać na PW kto ile bierze i jak odbierze

moje gg4702538

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mico102 to jak z tym zamówieniem, bierzesz to na siebie ??

Na chwilę obecną, wygląda to tak:

 

mico102 200ml

timon92 100ml

detonator 100ml

fifi 200ml

michaljezior 50ml ( nie lepiej 100ml? )

beblak 100ml

 

raymanol i moloch89 podajcie konkretną ilość oliwki jaką chcecie.

Na tej liście jestem, a na następnej mnie już nie ma..? PS. wziąłbym 100 ml jednak i też jestem ze Śląska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz a ja wybrałem taka kijową pore że mało kto chciał... a to opakowania zbiorcze będziesz jakieś zamawiał czy coś ?

możesz do zamówienia dołożyć Motorex Bike Grease 2000 100g ? koniecznie potrzebuje ten smar a sam smar mi sie nie opłaca brać.

ok, m oge ci to zamówić tylko przelej mi kase na konto, a jak odbierzesz? bo ty z Rybnika jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...