Skocz do zawartości

Wspólne pedałowanie-Olsztyn


izabelka5570

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię, żebym kogoś jeszcze przyprowadził, tu na forum też nie widzę wielkiego odzewu.

Proponuję spotkać się w niedzielę o 12:00 przy kościele na rogu ulic Wilczyńskiego i Jarockiej (link).

Zawsze mam ze sobą mapę okolicy, więc trasę możemy ustalić na miejscu, myślę o 50-80km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tempo panie Wysocki, tempo(a nie tępo) !!! :wallbash:

W ten weekend jadę jeszcze do firmy - zakończenie sezonu, zabieram moje ciuchy no i cabrioleta :D Od tygodnia mnie trzyma jakieś choróbsko ale powinno byc dobrze. Co weekend moja żona jeździ na szkolenia/kursy/zajęcia aplikacyjne i inne takie tam do stolicy regionu więc mamy spore szanse na spotkanie. Teraz Team Augustów ma dwóch przedstawicieli na Warmii :wallbash:

józek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Cześc

wczoraj wybrałem się do Olsztyna i chciałem pośmigac sobie po okolicznych asfaltach. Coś mnie podkusiło i zajechałem do lasku miejskiego(zwiedziłem park linowy) i wpadłem na bikepark wąwóz. Park co prawda zamknięty ale obok zobaczyłem oznaczenia trasy rowerowej(bodajże rowerek w żółtym kwadracie). Mimo opon 1,5 wskoczyłem na trasę - trasa rewelacja. Kawałek po zjechaniu z mostku(w prawo) nad brzegiem Łyny natknąłem się na dwa lub trzy mosty linowe zawieszone nad rzeką. Czy orientuje się ktoś kto jest administratorem tych mostów linowych i jak wygląda wstęp? Mam swój sprzęt wspinaczkowy i chętnie bym się tam wybrał. Dalej natknąłem się na kilka hop i trasę rowerową w czerwonym kolorze tylko ten rowerzysta był trochę bardziej pochylony do przodu niż tan na mojej trasie(żółtej). Rozumiem że chodzi tu o poziomy trudności trasy. Pogrzebałem w sieci ale nic na ten temat nie znalazłem. Czy jest to gdzieś opisane bo słabo znam okolice Olsztyna.

Ostatnia sprawa ustawki ludzi do XC czy to jeszcze jest aktualne?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

mrmorty, Mapki oraz krótki opis tras rowerowych otwartych w tym roku w Lesie Miejskim znajdziesz na: link

 

Pozdrawiam

 

Podziękowałem :-)

A w kwestii tych mostów linowych nad rzeką orientujesz się może coś? Albo jakaś podpowiedź? Najwyżej przy następnej wizycie to wybiorę się do IT a przy okazji wezmę inny rower plus oponki 2,3. Piękne trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co do mostów linowych to nikt nic nie wie.

Co do czerwonej trasy - Tomek pijesz do mnie? :icon_mrgreen: Na maratonach jeżdżę wolniej od Ciebie ale mieszkam obecnie w "bardziej górzystej" miejscowości niż Ty więc wolę technikę niż szybkośc. Jeśli znów nie zerwę jakiegoś więzadła to w następnym sezonie też zdobędę punkty dla teamu :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony przynajmniej częściowo podawane w tym temacie ale na wszelki wypadek wrzucam:

 

http://www.4r.olsztyn.pl/

http://www.kolodrom.olsztyn.pl/

http://www.rowerowy.olsztyn.pl/ - wydaje pisemko "rowerowy.olsztyn.pl"

http://www.krank.pl/ - jest także forum, które obecnie jak widzę nie działa (choć piszą, że ma niedługo wrócić) ale jeszszcze z pół roku temu można było ustawić się na jakąś przejażdżkę.

 

 

Do zobaczenia na trasie. Przy okazji pozdrowienia dla współziomka (w rozumieniu przedwojennym) z Suwalszczyzny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pije wiem co znaczy trasa a co do maratonów to ja z Jarkiem wybieramy się na HARDCOROWY czyli MTB Chelange tam zobaczę jak u mnie z techniką myślę że bardzo pozytywnie. A przyszły sezon nie wyjadę do Niemiec to nie będę miał roztrenowania i dam więcej niż w tym a i nie zakładać się o rywalizacje moją i Jarka bo nie lubię się ścigać jak wiem że coś takiego ma miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już kiedyś szukałem tu kompanii do jazdy i znalazłem kilka osób, ale to była wiosna/lato i znowu zostałem sam... Czy są jeszcze na forum popaprańcy z Olsztyna i okolic, którzy pojeździliby ze mną w śniegach? Jako że dzień krótszy, temperatury niższe, a warunki trudniejsze, to tym bardziej potrzebuje "wspólnika", który by mnie motywował do ruszenia dupska z domu :D

Trasy zdecydowanie pozamiejskie (chodniki zmniejszyły swą szerokość o 2/3, a jeździć po ulicach nie trawię), ale też bez jakiegoś specjalnego "offroadu". Ot, leśne drogi z ubitym śniegiem byłyby w sam raz. Trasy i odległości do ugadania. Tak jak poprzednio - wiek, płeć, rasa, wyznanie, orientacja - dowolne ;)

 

Moje GG - 8390694.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Już kiedyś szukałem tu kompanii do jazdy i znalazłem kilka osób, ale to była wiosna/lato i znowu zostałem sam... Czy są jeszcze na forum popaprańcy z Olsztyna i okolic, którzy pojeździliby ze mną w śniegach? Jako że dzień krótszy, temperatury niższe, a warunki trudniejsze, to tym bardziej potrzebuje "wspólnika", który by mnie motywował do ruszenia dupska z domu ;)

Trasy zdecydowanie pozamiejskie (chodniki zmniejszyły swą szerokość o 2/3, a jeździć po ulicach nie trawię), ale też bez jakiegoś specjalnego "offroadu". Ot, leśne drogi z ubitym śniegiem byłyby w sam raz. Trasy i odległości do ugadania. Tak jak poprzednio - wiek, płeć, rasa, wyznanie, orientacja - dowolne :P

 

Moje GG - 8390694.

 

 

 

Powiem Ci szczerze, że zimą to średnio mi się chce zasuwać specjalnie do olsztyna. Ja jeżdżę cały czas ale w obecnych moich okolicach czyli Biskupiec. Niewykluczone że w sobotę zawiozę żonkę do Olsztyna na zajęcia i mogę wybrać się gdzieś z Tobą. Może pisz w priv by nie śmiecić, może ktoś jeszcze się obudzi ze snu zimowego?

Ew namiary na mnie w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siemka szukam jakkies osoby ktore sa chetne pojezdzic na szosie jestem z nidzicy i szukam wlasnie kogos na jakas wspolna przejazdzke w okolicach olsztyna osobe ktora zapoznalaby mnie po tych okolicach (na razie na szosie giant w remoncie :D)jezeli ktos jest zainteresowany i ma paru kumpli do jazdy w zime to ja biore kolege tatus nas zawiezie do olsztyna i pojezdzimy na szosie troche pozdrawiam prosze pisac na gg 12307222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Szukam młodych i aktywnych osób chętnych do jazdy rowerem w bliższych i dalszych okolicach Olsztyna.

Mam 28 lat a rowerem jeżdżę aktywnie od przeszło 3 lat - od końca marca/początek kwietnia chciałabym zacząć sezon rowerowy.

Jeśli jest ktoś chętny by pokonywać bliższe i dalsze dystanse (na początek olsztyńskich okolic zapraszam).

Z czasem może uda się znaleźć kompanów na dalszy wyprawy. Mam w swoim portfolio wyprawę wschodnią granicą Polski, Gotlandię-szwedzką wyspę i wiele innych ciekawych miejsc:-)naprawdę warto "poznawać świat" na 2 kółkach.

Dorota.skype: dormil5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...