Skocz do zawartości

Wspólne pedałowanie-Olsztyn


izabelka5570

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam ludzi, którzy pojeżdżą ze mną rowerkiem po pięknych okolicach Olsztyna, a z czasem może nawet dalej. Jednak uprzedzam, że nie jestem już młoda (40 lat), dlatego myślę że za profesjonalistami porostu nie nadążę :) Moi znajomi wolą jeździć samochodami, a nie rowerami dlatego szukam osób zainteresowanych taką formą wypoczynku na forum.[/size]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Zapewniam młodszą koleżankę ,że jest wielu rowerzystów .Kiedy skończy się ta powódż zapraszam na wspólne jazdy i namawiam do startu w maratonach MTB.[na początek może być krótszy dystans]. Pozdrawiam z Olsztyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam młodszą koleżankę ,że jest wielu rowerzystów .Kiedy skończy się ta powódż zapraszam na wspólne jazdy i namawiam do startu w maratonach MTB.[na początek może być krótszy dystans]. Pozdrawiam z Olsztyna.

 

Miło mi, że ktoś konkretny się odezwał. Wiem, że jest wielu rowerzystów w Olsztynie. Będą jeździć po parku jak się ciepło zrobi. Jednak ja myślę o szlakach rowerowych wokół.Olsztyna, a krótsze dystanse tzn. ok 50 km mam już za sobą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. jutro 20 marca o 12.00 - rozpoczęcie sezonu rowerowego - spotkanie na pętli przy jarockiej/ wilczyńskiego. do zobaczenia

 

O co tam będziemy robić. Ja na swoim specu xc, tempo spacerowe ?

Proszę mnie oświecić. Czy może jakaś imprezka bezalkoholowa?

Pozdrawiam , ale dzięki za zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem powiedzieć ile to będzie w km/h ,ale będziemy jechać stałym tempem bez sprintów odjeżdżania pod górę itp.Jeżeli chodzi o trasę to nie wiem czy w lesie jest na tyle sucho ,aby w mirę swobodnie podróżować .Jeśli tak i pogoda pozwoli to fajna trasa- Jaroty Ruś Lasy łańskie Kurki i powrót drugą stroną jez. Łańskiego przez Gąglawki do Olsztyna. Napiszcie z jakich części Olsztyna jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem powiedzieć ile to będzie w km/h ,ale będziemy jechać stałym tempem bez sprintów odjeżdżania pod górę itp.Jeżeli chodzi o trasę to nie wiem czy w lesie jest na tyle sucho ,aby w mirę swobodnie podróżować .Jeśli tak i pogoda pozwoli to fajna trasa- Jaroty Ruś Lasy łańskie Kurki i powrót drugą stroną jez. Łańskiego przez Gąglawki do Olsztyna. Napiszcie z jakich części Olsztyna jesteście.

Moje ulubione rejony do jazdy :D Będę częściej zaglądał do tego tematu i mam nadzieję, że któregoś razu uda mi się do Was dołączyć (niestety na co dzień studuiuję w Toruniu)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i potwierdzam godz. i miejsce startu.Trasa wg. ostatnich ustalen to Olsztyn Gaglawki Dorotowo Mojdy Kręsk Uniszewo Guzowy Piec .Powinniśmy dojechać w okolicę Starych Jabłonek.Tempo jazdy ? Damy rade Pozdrowienia i zapraszam wszystkich chętnych na przedwielkanocne gubienie kalorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Myślę, że powinnam uściślić parę rzeczy. Jak widać temat na forum założyłam w czerwcu 2009. Od tego czasu rowerem praktycznie jeżdżę na odzień. Byłam też rowerkiem w paru miejscach pod Olsztynem, tzn. Klewki, Bukwałd, Gietrzwałd,Brąswałd, Jezioro Kilarskie itp. Mam już jakieś tępo jazdy, i pomimo moich 40 lat nie jest spacerowe. Więc niedzielnym rowerzystom,dziękuję. Wolałabym mniejszą grupę ludzi, wtedy łatwiej można się dogadać co do trasy i terminu. W razie czego proszę o kontakt na gg.

Starty w zawodach mnie nie interesują wolę się sprawdzać sama ze sobą, ale lubię pooglądać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...