Skocz do zawartości

[Piasta] XTR bez osi i łożysk. Co zrobić?


re5pect

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem komplet kół z piastami XTR (oldschoolowa grupa, bodajże 96r). W tylnej pieście brakuje "bebechów", tzn. ośki, łożysk itp. Teraz pytanie: co z tym zrobić? Domyślam się że jak dam to do serwisu to jakoś dopasują ośkę i łożyska, ale nie wiem jak będzie ze szczelnościa. Może ktoś byłby zorientowany czy jest jakaś piasta o takim samym wnętrzu (wtedy byłbym w stanie ją kupic i zrobić przekładkę). Chyba że nie ma sensu się z tym bawić? Mam jeszcze piastę XT (dośc nowy model) i ewentualnie ją mogę założyć, ale to już nie to samo co kultowy XTR i było by trochę żal... Co Wy o tym myślicie? Bawić się? Jest szansa że będzie to szczelne? Foto: http://infobot.pl/r/1fgC

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No fakt kultowego sprzetu szkoda. Pomierz srednice kołnierzy. Wydaje mi sie ze wszystkie shimano maja podobne wymiary. Mozna cos dopasowac z innej piasty bo działać bedzie ale czy szczelnie to niewiem. Warto sprobowac o ile piasta jest w dobrym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...